Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
2°C | 6°C
petek, 20.01.2017
-2°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-5°C | 11°C
nedelja, 22.01.2017
-3°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-2°C | 12°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Predstavitev možnosti financiranja ......


GOSPODARSTVO

| |
04.10.2012      20:31
A A

Predstavitev možnosti financiranja podjetniških projektov z evropskimi sredstviDeli:

V okviru Evropskega tedna podjetništva bo 16. oktobra 2012 v City hotelu v Ljubljani, predstavitev možnosti financiranja podjetniških projektov z evropskimi sredstvi v okviru programa instrumentov finančnega inženiringa.

Mala in srednja podjetja, ki v Sloveniji predstavljajo hrbtenico uspešnega gospodarstva in so ključni dejavnik njegove rasti, se v času gospodarske krize srečujejo z velikimi težavami pri pridobivanju finančnih sredstev za razvojna vlaganja in financiranje obratnih sredstev. Z namenom reševanja likvidnostnih problemov in lažjemu dostopu do virov financiranja bo  predstavljen »Program instrumentov finančnega inženiringa (PIFI) za mala in srednja podjetja«, za možnosti sofinanciranje aktivnosti z evropskimi sredstvi.


Predstaviti želijo tudi Vrednotenja ukrepov za spodbujanje raziskovalno razvojnih aktivnosti v gospodarstvu in institucijah znanja. Gre za ukrepe nekdanjega Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo v okviru Operativnega programa krepitve regionalnih razvojnih potencialov, prednostna usmeritev 1.1 Izboljšanje konkurenčne sposobnosti podjetij in raziskovalna odličnost in Operativnega programa razvoja človeških virov, prednostna usmeritev 1.1. Strokovnjaki in raziskovalci za konkurenčnost podjetij in prednostni usmeritvi: 1.3. Štipendijske sheme in 3.3. Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva.

Podrobnosti programa Evropskega tedna podjetništva najdete na spletni strani:
www.japti.si/novinarsko-sredisce/dogodki-japti/z-nami-uspesneje-na-tuje-trge

Dostop je možen preko 3 japtijevih spletnih portalov:
www.japti.si
www.imamidejo.si
www.podjetniski-portal.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.