Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 30.04.2017

jasno
Popoldne bo pretežno jasno, predvsem v hribovitem svetu občasno zmerno oblačno. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do 20 stopinj.
4°C | 20°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
sreda, 03.05.2017
7°C | 19°C
četrtek, 04.05.2017
9°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Obisk nemške gospodarske delegacije


GOSPODARSTVO

| |
21.01.2016      7:08
A A

Obisk nemške gospodarske delegacijeDeli:
V sredo, 20. januarja 2016, je Goriško obiskala 25-članska nemška delegacija, ki jo je vodil minister za nemški Bundesrat, Evropo in mednarodne zadeve zvezne dežele Baden-Württemberg Peter Friedrich, spremljala pa jo je nemška veleposlanica v Sloveniji dr. Anna Elisabeth Prinz. Srečanja se je udeležil in goste, med katerimi je bil član uprave družbe Mahle Wilhelm Emperhoff, v Coroninijevem dvorcu sprejel tudi župan Milan Turk.

Glavni namen obiska je bil vzpostavitev sodelovanja med izobraževalnimi in gospodarskimi organizacijami ter vzpostavitev izobraževanja za potrebe trajnostnega gospodarskega razvoja v regiji. Ob tej priložnosti so se zbrani najprej v Novi Gorici nato pa v Šempetru seznanili tudi z globalno skupino Mahle ter njeno vizijo razvoja in sodelovanja z lokalnimi skupnostmi.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.