Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 25.01.2017

pretežno jasno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, prehodno se bo nekoliko pooblačilo tudi v višjih legah in na Primorskem. Tam se bo burja nekoliko okrepila. Ponekod na jugu bo občasno lahko naletaval sneg. Najnižje jutranje temperature bodo od -12 do -6, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-4°C | 6°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 5°C
petek, 27.01.2017
-5°C | 8°C
sobota, 28.01.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Obisk nemške gospodarske delegacije


GOSPODARSTVO

| |
21.01.2016      7:08
A A

Obisk nemške gospodarske delegacijeDeli:
V sredo, 20. januarja 2016, je Goriško obiskala 25-članska nemška delegacija, ki jo je vodil minister za nemški Bundesrat, Evropo in mednarodne zadeve zvezne dežele Baden-Württemberg Peter Friedrich, spremljala pa jo je nemška veleposlanica v Sloveniji dr. Anna Elisabeth Prinz. Srečanja se je udeležil in goste, med katerimi je bil član uprave družbe Mahle Wilhelm Emperhoff, v Coroninijevem dvorcu sprejel tudi župan Milan Turk.

Glavni namen obiska je bil vzpostavitev sodelovanja med izobraževalnimi in gospodarskimi organizacijami ter vzpostavitev izobraževanja za potrebe trajnostnega gospodarskega razvoja v regiji. Ob tej priložnosti so se zbrani najprej v Novi Gorici nato pa v Šempetru seznanili tudi z globalno skupino Mahle ter njeno vizijo razvoja in sodelovanja z lokalnimi skupnostmi.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.