Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Ponoči se bo na Primorskem od zahoda oblačnost povečala. Drugod bo spremenljivo do pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, na Primorskem do 8 stopinj C.
6°C | 16°C
torek, 25.04.2017
11°C | 17°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 20°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Obisk gospodarske delegacije iz Azerbajdžana


GOSPODARSTVO

| |
03.09.2015      17:07
A A

Obisk gospodarske delegacije iz AzerbajdžanaDeli:
V okviru programa sedemdnevnega gospodarskega obiska potencialnega investitorja iz Azerbajdžana v Sloveniji je delegacija predstavnikov podjetja Formag-Baku LLC v četrtek, 3. septembra, obiskala tudi Občino Šempeter-Vrtojba. Delegacijo, ki sta jo na Goriškem spremljala mag. Janez Topolšek iz Ministrstva RS za gospodarski razvoj in tehnologijo ter Tanja Drobnič iz Javne agencije Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, inovativnosti, tehnološkega razvoja, investicij in turizma (SPIRIT Slovenija), pridružili pa so se jim še predstavniki Mestne občine Nova Gorica in RRA severne Primorske, je sprejel in gostil župan Milan Turk ter jim predstavil možnosti morebitnih skupnih naložb v naši občini. Beseda je tekla predvsem o možnostih ustanovitve in delovanja logističnega podjetja na našem območju.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.