Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
2°C | 4°C
sreda, 18.01.2017
0°C | 5°C
četrtek, 19.01.2017
-1°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-5°C | 6°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 16h
Zvečer se bo burja krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
2°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Na sejmu Expomego 2014 zastopana tudi naša ......


GOSPODARSTVO

| |
24.02.2014      18:59
A A

Na sejmu Expomego 2014 zastopana tudi naša občinaPobuda služi kot platfoma komercialnih, ekonomskih in kulturnih izmenjav.
Pobuda služi kot platfoma komercialnih, ekonomskih in kulturnih izmenjav.
Deli:

Na sejmišču v Gorici je od 20. do 23. februarja potekal že 42. sejem Expomego. Na njem se je predstavilo okoli 200 razstavljavcev, od katerih je kar 40 odstotkov prihajalo iz Slovenije, številni tudi iz naše občine. Sejem, ki ga obišče veliko število obiskovalcev, je namenjen predstavitvi različnih dejavnosti, od zunanje in notranje opreme, gradbeništva, energijsko varčnih materialov in sistemov pa vse do turističnih destinacij. Med letošnjimi slovenskimi razstavljavci bodo prevladovali ponudniki iz avtomobilskega sektorja, gradbeništva in z njim povezane dejavnosti, lesne industrije, ponudniki turističnih destinacij, gostinstva ter dejavnosti za dobro počutje in prosti čas. Tudi letos je Obrtno-podjetniška zbornica Nova Gorica pripravila Goriški dan, ko so obiskovalci lahko poizkusili tipične slovenske jedi in vina.

 

Projekt je podprlo pet občin, na območju katerih deluje Obrtno-podjetniška zbornica Nova Gorica, soorganizatorica sejma: to so občine Nova Gorica, Šempeter-Vrtojba, Renče-Vogrsko, Brda in Kanal ob Soči. Sodelovale so tudi druge institucije kot so LTO Sotočje, TIC Nova Gorica, Regijska razvojna agencija za Severno Primorsko, ZTKMŠ Brda in KŠTM Šempeter-Vrtojba, ki je promoviral krožno pot z razglednimi točkami, največjo plezalno steno v Sloveniji, najmanjši muzej na svetu in ostale kulturno-zgodovinske znamenitosti v občini.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.