Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 10.12.2016

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno, v Slovenski Istri bo občasno nizka oblačnost. Najvišje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
-4°C | 10°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 14°C
torek, 13.12.2016
-3°C | 8°C
sreda, 14.12.2016
0°C | 8°C
Opozorila
Sobota, 10.12.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
10°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Javni poziv za vključitev tretje skupine ......


GOSPODARSTVO

| |
16.10.2014      14:35
A A

Javni poziv za vključitev tretje skupine udeležencev v Operacijo Podjetno v svet podjetništva 2014 – Goriška regijaDeli:

Obveščamo vas, da je objavljen javni poziv za vključitev tretje skupine udeležencev v Operacijo Podjetno v svet podjetništva 2014 – Goriška regija. Predmet javnega poziva je vključitev desetih mladih visoko izobraženih brezposelnih oseb v omenjeno operacijo, ki vključuje naslednje občine: Občina Ajdovščina, Občina Bovec, Občina Brda, Občina Cerkno, Občina Idrija, Občina Kanal ob Soči, Občina Kobarid, Občina Miren-Kostanjevica, Mestna občina Nova Gorica, Občina Renče-Vogrsko, Občina Šempeter-Vrtojba, Občina Tolmin in Občina Vipava.

 

Namen Operacije Podjetno v svet podjetništva 2014


Namen operacije je podjetniško usposabljanje mladih, visoko izobraženih brezposelnih oseb v Goriški regiji s ciljem, da bi se mladi po zaključku operacije samozaposlili, zaposlili v lastnem podjetju ali zaposlili pri drugem delodajalcu.


Cilji operacije je zagotavljanje podpore, zlasti v obliki usposabljanja, mladih z višjo in visoko izobrazbo, ustvarjanje novih delovnih mest v podjetništvu in zaposlovanje mladih.


Ciljna skupina so osebe, izbrane na podlagi tega javnega poziva, ki imajo višjo, visoko izobrazbo, magistrski ali doktorski naziv in so vpisane v evidenco brezposelnih oseb na Zavodu Republike Slovenije za zaposlovanje oz. druge osebe v skladu z določili tega javnega poziva. Operacija je usmerjena v razvoj podjetništva, prednostno med mladimi z višjo in visoko izobrazbo oz. zaključenim magistrskim ali doktorskim študijem, njihova vključitev v operacijo pa pomeni obvezo, da bodo s strokovno pomočjo mentorjev in dodatnim usposabljanjem v okviru operacije pridobili ustrezna znanja in veščine, ki so nujno potrebna za identifikacijo podjetniške ideje, razvoj ideje in njeno izvedbo v praksi, uspešno vodenje podjetja, komunikacijo s poslovnim okoljem in drugo.


Prijavitelji bodo v obdobju štirih mesecev na podlagi identificiranih podjetniških idej individualno ali v skupinah razvijali podjetniške ideje s ciljem samozaposlitve, zaposlitve v svojem podjetju ali zaposlitve pri drugih delodajalcih. V tem obdobju bodo morali pripraviti poslovni načrt bodočega podjetja oz. druge pravne oblike, njihova uspešnost pa se bo spremljala v obdobju enega leta po zaključku usposabljanja.


Prijava


Prijave (obrazec št. 1) s priloženim izpolnjenim vprašalnikom (obrazec št. 2), izpolnjeno in podpisano izjavo prijavitelja (obrazec št. 3), izpolnjen vzorec pogodbe o zaposlitvi, ki naj bo parafiran na vsaki strani in podpisan na zadnji strani (obrazec št. 4), s priloženim življenjepisom, potrdilom o prijavi pri Zavodu RS za zaposlovanje  in fotokopijo dokazila o izobrazbi  lahko oddate osebno v dislocirani enoti RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica, Kidričeva 20, 5000 Nova Gorica (vhod v I. nadstropje je v podhodu med Press barom in Art Optiko) najkasneje do 7.  novembra 2014 do 14. ure ali pošljete priporočeno po pošti na naslov:  RRA SEVERNE PRIMORSKE d.o.o. Nova Gorica, Trg Edvarda Kardelja 3, 5000 Nova Gorica do 7. novembra 2014  (velja poštni žig tega dne). 


Celotno besedilo razpisa in potrebni obrazci za prijavo so objavljeni v priponki.

Priloge:
PDF
Javni poziv in obrazci
31575_javnipozivpvsp2014rraspnovagorica-3skupina.pdf (732,26 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
December 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
10.12.2016
Danes ni dogodkov.
14.12.2016 | Družabni dogodki
Novoletno dogajanje na osnovni šoli
16.12.2016 | Šport
Tekmovanje v namiznem tenisu
16.12.2016 | Družabni dogodki
Dobrodelni koncert Klic pomoči
16.12.2016 | Kultura
Filmska voščilnica, koncert
17.12.2016 | Družabni dogodki
Kulinarični dogodek »Kuhinja na Placu«
17.12.2016 | Šport
2. tekma Boulder LIGE 2016/2017

Bodite prvi pri oddaji mnenja.