Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 06.12.2016

jasno
Ponoči bo delno jasno, na jugu pa bo še zmerno do pretežno oblačno.
0°C | 12°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 12°C
četrtek, 08.12.2016
-5°C | 10°C
petek, 09.12.2016
-2°C | 9°C
Opozorila
Ponedeljek, 5.12.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
12°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Energetska sanacija telovadnice POŠ Vrtojba ......


ŠOLSTVO, UČINKOVITA RABA ENERGIJE, EVROPSKI PROJEKTI, €NERGIJA

| |
31.08.2015      16:08
A A

Energetska sanacija telovadnice POŠ Vrtojba se bliža koncuDeli:

S septembrom šole v naši občini odpirajo svoja vrata, med njimi tudi podružnična šola v Vrtojbi, ob kater teče energetska sanacija telovadnice. Čeprav ta še ni končana in je okolica telovadnice še gradbišče, pa bo pouk lahko nemoteno potekal. Streha in stene so izolirane, kritina je zamenjana, prav tako je že vgrajeno ustrezno stavbno pohištvo. Manjkajo še zaključna dela na fasadi, ki bodo predvidoma dokončana do sredine septembra.

 

Spomnimo: telovadnica v Vrtojbi ni zadostovala minimalnim zahtevam pravilnika o učinkoviti rabi energije za stavbe. Zaradi tega se je Občina Šempeter-Vrtojba odločila za energetsko sanacijo objekta in na javnem razpisu za izvajalca del izbrala GP Jarše d.o.o. Pogodbena vrednost del je 184.379,83 EUR. Operacijo delno financira Evropska unija iz Kohezijskega sklada z nepovratnimi sredstvi v višini 85 % upravičenih stroškov operacije.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.