Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 29.03.2017

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Na Primorskem bo prehodno zapihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
3°C | 25°C
četrtek, 30.03.2017
6°C | 24°C
petek, 31.03.2017
6°C | 23°C
sobota, 01.04.2017
6°C | 22°C
nedelja, 02.04.2017
7°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 29.3.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Delovno srečanje partnerjev projekta ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
29.05.2013      14:38
A A

Delovno srečanje partnerjev projekta Futurelights - Javna razsvetljava prihodnostiDeli:

V sredo, 29. maja 2013, je v Palači Attems-Petzestein potekalo srečanje partnerjev projekta  FUTURELIHGTS – Javna razsvetljava prihodnosti. Program srečanja je bil osredotočen na delavnico v sodelovanju s projektnim partnerjem APE (Agencia provinciale di energia Udine), da bi se dogovorili o začetku projektnih dejavnosti. Nato smo partnerji obravnavali finančno stanje projekta in obračun. Sledila je razprava o šibkostih projekta in o prihodnjih terminih. Naj pripomnimo, da je bil v sklopu projekta že izdelan Popis in kataster ter analiza stanja javne razsvetljave v Občini Šempeter-Vrtojba.

 

Projekt je sofinanciran v okviru Programa čezmejnega sodelovanja Slovenija-Italija 2007-2013 iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj in nacionalnih sredstev. Iz sredstev proračuna Evropske unije bodo tako partnerji za izvedbo projekta pridobili 85 % sredstev, potrebnih za izvedbo, iz proračuna Republike Slovenije 10 % sredstev, iz lastnih virov pa bodo partnerji sami zagotavljali preostalih 5 % potrebnih sredstev.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.