Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

pretežno jasno
Popoldne bo nad okoli 900 m nad morjem ter na Koroškem in Primorskem pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, ki se bo proti večeru krepila. Drugod bo večinoma oblačno ali megleno, predvsem na jugu in vzhodu bo občasno rahlo snežilo. Najvišje dnevne temperature bodo od -7 do 0, na Primorskem do okoli 10 stopinj C.
-4°C | 6°C
sreda, 25.01.2017
-4°C | 6°C
četrtek, 26.01.2017
-5°C | 5°C
petek, 27.01.2017
-5°C | 8°C
sobota, 28.01.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice €nergija

Velika ozaveščevalno – zbiralna nagradna ......


ŠOLSTVO, SOSED SOSEDU, €NERGIJA

| |
29.01.2015      16:13
A A

Velika ozaveščevalno – zbiralna nagradna akcija "E-odpadke ločuj in okolje varuj!"Deli:

Vabljeni vsi, ki imate doma kakršenkoli kos odpadne električne in elektronske opreme, da se udeležite akcije zbiranja odpadne električne in elektronske opreme ter z oddajo pomagate naši šoli do nagradnega koncerta! Akcija poimenovana »E- ODPADKE LOČUJ IN OKOLJE VARUJ!« poteka od ponedeljka, 26. januarja, do četrtka, 19. februarja 2015, na vseh osnovnih šolah, ki so pristopile k akciji, tudi na Osnovni šoli Ivana Roba s podružnicama.

 

Pobrskajte po predalih, kleteh, garažah, v službi… Zbirajo se električne igrače, mobiteli, el. orodje, mali gospodinjski aparati, feni, brivniki, USBji,  tipkovnice, miške, polnilci, el. ščetke, odpadne baterije vseh velikosti, odpadne sijalke... Manjše aparate lahko učenci prinesejo v šolo po navodilih učiteljev. V kolikor imate večji aparat (veliki gospodinjski aparati, televizorji, računalniški monitorji, mali gospodinjski aparati) vas prosimo, da ga pripeljete na zbirni center podjetja Komunala Nova Gorica d.d. in poveste za katero šolo je namenjen.

 

Cilj akcije je konkretno seznaniti in osvestiti otroke in mladino ter posledično njihove družine ter širšo javnost s posledicami nepravilnega ravnanja z OEEO in OPBA pri čemer bodo otroci in mladina svoje razumevanje te problematike izrazili tudi z zbiralno akcijo. Dolgoročno je cilj pri njih in v njihovih družinah vzpostaviti trajno zbiranje tovrstnih odpadkov v ustrezne odpadkovne tokove.   

 

Zakluček akcije bo v petek, 20. februarja 2015, ko bodo rezultati objavljeni na Radiu Robin.

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.