Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
2°C | 6°C
petek, 20.01.2017
-2°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-5°C | 11°C
nedelja, 22.01.2017
-3°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-2°C | 12°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 5h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

4. Goriški tek: »Dobrodelni tek za življenje br...


Šport
 | 
10.09.2016 ob 17:00
A A

4. Goriški tek: »Dobrodelni tek za življenje brez ovir«


Kje: Bevkov trg, Nova Gorica
Kdaj: 10.09.2016 ob 17:00
Organizator: 

Športna zveza Nova Gorica, Javni zavod za šport Nova Gorica, OKS – ZŠZ, ŠD Mark ŠempeterŠportna zveza Nova Gorica, Javni zavod za šport Nova Gorica v sodelovanju z OKS – ZŠZ, ŠD Mark Šempeter organizirajo 4. Goriški tek - »Dobrodelni tek za življenje brez ovir«.

Prireditev bo v okviru dobrodelne akcije za Fundacija Vrabček upanja. Štartnina je v celoti namenjena fundaciji.
Glavni namen dogodka je zbiranje sredstev za Fundacijo Vrabček upanja. Vsa zbrana sredstva iz štartnine in od sponzorjev ali donatorjev se bodo porabila izključno za nakup opreme in pripomočkov za oddelek invalidne mladine v Stari Gori. Naša velika želja in cilj pa je predvsem pripomoči k izpeljavi investicije v nov objekt oziroma v sodoben rehabilitacijski center, ki bi nadomestil prenatrpane in dotrajane montažne paviljone v katerih je delo in bivanje močno oteženo.

Dogodek bo celodnevni.  Glavni del pa bo Tekmovalni tek ob 18. uri.

Lokacija: Bevkov trg, Nova Gorica
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!
Prideš na dogodek?

Udeležbe na dogodku ni potrdil noben uporabnik.