Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Predvsem ponekod v južni Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 3, na Primorskem do 4 stopinje C.
-7°C | -2°C
sreda, 18.01.2017
-8°C | -2°C
četrtek, 19.01.2017
-11°C | -2°C
petek, 20.01.2017
-10°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 12h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h. V četrtek bo burja slabela.
-7°C
-2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

10. mednarodni plavalni miting za pokal ......


ŠPORT

| |
18.06.2014      23:12
A A

10. mednarodni plavalni miting za pokal Boberček 2014


Pokal Boberček je tekmovanje, namenjeno najmlajšim plavalcem. Organizator tekmovanja, Plavalni klub Fužinar, je tudi tokrat poskrbel za obilico praktičnih nagrad.


Deli:

Na Mestnem kopališču je v olimpijskem bazenu v soboto, 14. junija 2014 potekalo 10. tradicionalno plavalno tekmovanje za pokal Boberček 2014. Tekmovanja se je udeležilo 250 plavalcev iz slovenskih klubov ter plavalnega kluba iz Beograda. V vodo je skočilo kar 60 domačih, Fužinarjevih plavalcev, ki so se tudi tokrat zelo dobro odrezali, saj so si priplavali kar 48 medalj v štirih različnih kategorijah – 19 zlatih, 11 srebrnih in 17 bronastih.

Največ, kar pet zlatih odličij si je priplavala Metka Remic, ki je zmagala v disciplinah 50m delfin, 50m hrbtno, 50m prsno, 100m prosto ter 200m mešano. V istih disciplinah je Lovro Knez osvojil tri prva in dve drugi mesti. Po tri prva mesta in eno drugo sta osvojila Mojca Hancman in Klemen Mager. Ožbej Knez je domov odnesel dve zlati, eno srebrno in eno bronasto medaljo, Matija Može pa dve zlati in eno srebrno. Na drugo stopničko so stopili še Urška Hancman, Sara Račnik, Orlando Savič Frankulovič, Gašper Gregor in Dejan Šteharnik. Dve tretji mesti so osvojili Ana Trbovšek, Sara Račnik, Anže Koroš in Jaš Berložnik. Luka Kelaidis, Urška Hancman, Gal Medvešek, Orlando Savič Frankulovič, Gal Kordež, Zoja Markač, Gini Slavič in Saša Mencinger pa so enkrat stopili na tretjo stopničko.

Mešana štafeta Fužinarja v postavi Klemen Mager, Orlando Savič Frankulovič, Metka Remic, Gini Slavič, Lovro Knez, Gal Kordež, Zoja Markač in Mojca Hancman je osvojila prvo mesto ter s tem ponovno prehodni pokal prinesla domačemu klubu.

Posebno nagrado organizatorja po seštevku točk treh najboljših nastopov sta prejela Mojca Hancman in Matija Može. Z bazena sta se prosti domu odpeljala z novimi Scottovimi kolesi.

Prvič so se nam na tekmovanju predstavili tudi naši najmlajši plavalci iz nadaljevalne šole plavanja, ki so nam z veliko vnemo dokazali, da so tudi oni že zmožni preplavati 50 metrsko razdaljo olimpijskega bazena. Za njihov trud in pogum smo jih nagradili z velikim aplavzom, diplomami ter praktičnimi nagradami.

Ob koncu bi se ponovno radi zahvalili vsem našim sponzorjem in donatorjem ter staršem, da ste nam pomagali pri izvedbi tekmovanja.

 

 

 

 
Povezave:www.pkfuzinar.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PK FUŽINAR RAVNE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


PK FUŽINAR RAVNE
PK FUŽINAR RAVNE
NA GRADU 0006
Tel:041 727 339
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.01.2017
Danes ni dogodkov.
20.01.2017 | Družabni dogodki
Dijaški comeback: DJ Dom3n/DJ Ricardo
20.01.2017 | Družabni dogodki
Dijaški comeback: DJ Dom3n/DJ Ricardo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.