Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.03.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji pretežno oblačno, drugod pa delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. V zahodnih in ponekod v osrednjih krajih se bodo pojavljale manjše krajevne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 19, v vzhodnih krajih do 23 stopinj.
5°C | 19°C
petek, 24.03.2017
5°C | 19°C
sobota, 25.03.2017
4°C | 17°C
nedelja, 26.03.2017
4°C | 9°C
ponedeljek, 27.03.2017
-3°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Zlate petice najboljšim učenkam in učencem


ŠOLSTVO

| |
11.06.2014      21:34
A A

Zlate petice najboljšim učenkam in učencemDeli:

V Kulturnem centru Ravne na Koroškem je potekal svečani sprejem s slavnostno podelitvijo zlatih petic učenkam in učencem z OŠ Koroški jeklarji in OŠ Prežihovega Voranca, ki so vsa leta šolanja dosegali najboljši uspeh.

Zlate petice je mladim, marljivim, predvsem pa odličnim učenkam in učencem podelil župan Občine Ravne na Koroškem, dr. Tomaž Rožen, ki je vsem, ki so v devetih letih šolanja dosegali najboljši učni uspeh in si prislužili zlate petice, s ponosom izrekel čestitke ob izrednem učnem uspehu.

 

Čestital pa je tudi njihovim staršem, učiteljem ter ravnateljem šol, ki so prav tako doprinesli k odličnemu in izjemnemu uspehu na njihovi uspešni učni poti, ki so jo prehodili v devetih letih šolanja.

 

Uspeh namreč nikoli ne pride sam od sebe. Le-ta je vedno rezultat trdega dela in vztrajnosti in letos si je ta laskav naslov, biti devet let šolanja najboljši in dosegati najboljši rezultat, prislužilo kar dvaindvajset učencev in učenk.


Na OŠ Koroški jeklarji je zlate petice prejelo trinajst učenk in učencev dveh oddelkov in sicer: Ana Gregor, Vanessa Gruden, Alenka Knez, Jaka Slivnik, Ema Štern, Marija Štiker, Barbara Gostenčnik, Tjaša Petrovič, Nika Podvinski, Andraž Pustoslemšek, Anja Stojčič, Neža Strmčnik in Lana Svečko.

 

Na OŠ Prežihovega Voranca je zlate petice prejelo devet učenk in učencev tudi iz dveh oddelkov. Najboljši učni uspeh devetih let so dosegli Zala Kokol, Zala Vučko, Nuša Perše, Kaja Logar, Miha Breznik, Gregor Popič, Tanja Turičnik, Špela Živič, Miha Čevnik.

 

Poleg podelitve zlatih petic je župan Občine Ravne na Koroškem, dr. Tomaž Rožen podelil še listno o priznanju Občine Ravne na Koroškem učencu Andražu Pustoslemšku. Listino je Andraž prijel: 'Za izjemen uspeh na tekmovanju iz logike in fizike, osvojitev naslova državnega prvaka na tekmovanju iz matematike, za izjemen posluh za kulturno – umetniško dejavnost ter za prispevek k promociji in ugledu občine v slovenskem prostoru.'

 

Kulturni program sta sooblikovala moderator Matjaž Homan ter skozi glasbo koroški duo Luka & Tomaž.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ravne na Koroškem
Občina Ravne na Koroškem
GAČNIKOVA POT 5
Tel:(02) 821 60 00
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.03.2017
Danes ni dogodkov.
30.03.2017 | Tečaji in delavnice
Zdravljenje ter Čiščenje Duše in Telesa
30.03.2017 | Tečaji in delavnice
Zdravljenje ter Čiščenje Duše in Telesa

Bodite prvi pri oddaji mnenja.