Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

Turnir BZS -U-13 v sezoni 2016/2017

DOGODKI

| |
03.10.2016      12:47

V  soboto, 1. oktobra 2016 je v Ljubljani, v BIT centru Hotel potekal prvi turnir BZS v kategorij U-13 in U-19 v posamični konkurenci ter v dvojicah.

V konkurenci najboljših slovenskih igralk med dekleti U-13 so nastopile tudi štiri igralke Badminton kluba (BK) Karizma z Raven na Koroškem –Nina Razgoršek, Manca Mlinarič, Alma Sekereš in Bela Oder.

V igrah dvojic so dekleta igrala odlično, in sta se obe dvojici uvrstili iz predtekmovalnih skupin v polfinale, kjer sta bili v boju za finale poraženi od veliko boljših dvojic Špele Alič in Katarine Kevo ter Anje Jordan in Maje Koman.

V tekmi za tretje mesto sta se tako pomerili koroški dvojici: Alma Sekereš in Manca Mlinarič ter Nina Razgoršek in Bela Oder. Uspešnejši sta bili Nina Razgoršek in Bela Oder, ki sta z bronasto medaljo tako osvojili nasploh prvo medaljo za koroški badminton na državnih turnirjih med mlajšimi kategorijami. Četrto mesto sta osvojili Alma Sekereš in Manca Mlinarič.

V posamični konkurenci je bila za Korošice konkurenca še premočna,  najboljši rezultat je dosegla Nina Razgoršek, ki je z dvema zmagama v predtekmovalni skupini osvojila tretje mesto v skupini, kar je na koncu pomenilo solidno uvrstitev od 9.-12. mesta. Z eno zmago v svoji skupini je Manca Mlinarič osvojila 13.-16. mesto.

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ravne na Koroškem? x