Poraz za odbojkarjev Fužinarja v 1. DOL proti ACH Volley

Pričel se je drugi del tekmovanja za moške v 1. DOL. Odbojkarji Fužinar Sij Metala Ravne so na domači tekmi igrali proti udeležencem lige prvakov, ekipi ACH Volleya. Gostje so pokazali svojo kakovost in premagali domače s 3:0.

V prvem nizu so gostje domače povsem nadigrali, v drugem pa so nekoliko popustili, OK Fužinar pa je odigral zelo dobro. Posledica tega je bil zelo izenačen niz, ekipi sta se izmenjavali v vodstvu. V končnici pa so si igralci ACH Voleya priigrali prednost in niz dobili s 25:22. Tretji niz je prav tako dobila gostujoča ekipa, končni rezultat tekme pa je bil 3:0. Ekipa Za ACH je nastopil tudi Ravenčan Jan Pokeršnik, ki je bil poleg Kumra tudi najučinkovitejši igralec ACH-ja. Oba sta dosegla 14 točk. Za Fužinar so nastopili: Stravnik 3, Jež M. 2, Lednik, Ranc, Tomaž 9, Jež J. 4, Mori, Levar, Valentan 4, Rakić 8, Libnik, trener Nikolić.