Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

DOGODKI

| |
03.10.2016      9:08

Druga ekipa OK fužinar je končala z nastopi v pokalu

Odbojkarji druge ekipe OK Fužinar Metal so v četrtek, 29. septembra 2016  odigrali tekmo Pokala Slovenije proti ekipi DR-MR. Ravenski igralci so izgubili z rezultatom 3:0. Vendar so na trenutke pokazali dobro igro, kar je dobra novica pred pričetkom 3. DOL.

V prvem nizu je bil rezultat do polovice niza zelo izenačen, potem pa so igralci Fužinarja naredili nekaj nepotrebnih napak, s čimer so podarili niz nasprotniku. V drugem nizu so število napak sicer zmanjšali, a kljub temu bili v zaključku premalo zbrani, da bi lahko osvojili niz. Enak scenarij je bil tretjem nizu in vsi trije nizi so se končali s 25:19. Mladi igralci Fužinarja bodo v letošnji sezoni imeli še veliko priložnosti za dokazovanje, predvsem v 3. DOL. V kategoriji mladincev in kadetov pa se ponovno cilja na visoka mesta v državnem prvenstvu, 3. liga pa bo naravnost odlična priprava na turnirje omenjenih kategorij.

Za Fužinar SIJ Metal Ravne II so nastopili: podajalca Žiga Mori (3 točke) in Vid Ramšak, libera Luka Primik in Jure Maklin, blokerji Nik Tisovnik (7 točk), Žan Lesnik (1), Maks Slemenik (1) in Nik Gradišnik, napadalci David Ranc (11), Lan Šumnik (1), Rok Maklin Kuserban (8), Luka Golob (5), Urban Naveršnik, Urh Hrastnik, Žiga Koren. Drugo ekipo OK Fužinar SIJ Metal Ravne bo vodil klubski profesionalni trener Mitja Jež.

Naslednja tekma ekipo čaka že to soboto, 8. oktobra  v Radencih, ko se prične 3. DOL vzhod. Prvo ekipo čaka tekma v Ljubljani proti ACH-ju.

Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ravne na Koroškem!