Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 11.12.2016

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, na Primorskem bo postopno več nizke oblačnosti. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -1, ob morju in v višjih legah do 6 stopinj.
-6°C | 6°C
ponedeljek, 12.12.2016
0°C | 8°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 0°C
sreda, 14.12.2016
-2°C | 5°C
četrtek, 15.12.2016
-2°C | 4°C
Opozorila
Sobota, 10.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-6°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Magičnost dobrega in Poslovni tek trojk


ŠPORT, POSLOVNE, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
31.05.2016      16:15
A A

Magičnost dobrega in Poslovni tek trojkDeli:

Poslovnega teka trojk se udeležijo podjetja, ki gojijo aktivno poslovno okolje ter športno kulturo v firmi. Tisti, ki jih poleg posla navdušuje tudi šport! Ekipo tvorijo trije udeleženci podjetja, od katerih vsak preteče 1 krog okrog blejskega jezera oziroma 6 kilometrov, celotna skupina tako preteče skoraj mali maraton. Poleg tega ima dogodek tudi dobrodelni značaj, saj organizator za vsak pretečen krog podari sredstva za dober namen. Že četrto leto zapored je prejemnik teh sredstev CUDV Radovljica. In prav hvaležnost je tisto, kar Poslovni tek trojk in CUDV Radovljica že nekaj let povezuje in najbolj zaznamuje. Hvaležnost kot magično dejanje, ki rodi sprejemanje in prinaša nova spoznanja in z njimi prispeva k širjenju razumevanja. Hvaležnost ne le kot odnos, temveč tudi kot način sodelovanja, ki daje smisel preteklim dejanjem, omogoča vizijo za jutri in kar je najbolj pomembno, prinaša pristno zadovoljstvo in srečo v vsak sedanji trenutek.

»Trenutki in pridobitve, ki so nam bili dani z dobrim namenom iskreno cenimo in jih vidimo kot priložnosti za širjenje razumevanja, sprejemanja in novih spoznanj. V preteklih letih smo zbrana sredstva porabili za razvoj teka kot obliko rekreacije za osebe z motnjo v duševnem razvoju. Danes se lahko pohvalimo z velikim številom tekačev, ki se enakovredno z ostalimi udeležujejo običajnih rekreativnih prireditev. Zato tako sodelovanje uvrščamo med tiste oblike, ki prispevajo k napredku ter širjenju sprejemanja in razumevanja.« meni direktorica Slađana Anderle.

V preteklem letu so tudi s pomočjo teh sredstev izvedli  lastno tekaško prireditev, ki so jo poimenovali »Naš tek«. Dogodek ni predstavljal le zadovoljstva njihovim varovancem, temveč je prispeval k povezovanju ustanove z drugimi organizacijami in podjetji v ožjem in širšem okolju. Tisti dan so na dvorišče privabili številne ljudi, ki jih običajno tam ni. Kaj ni tudi to eden od dejanj povezovanja in širjenja razumevanja? Organizacija in izvedba tega dogodka jim je odprla vrata in omogočila še številne druge priložnosti in sodelovanja skozi vse leto. Tako se dobra dejanja širijo in odpirajo nove možnosti in priložnosti. Tudi letos bodo s pomočjo prejetih sredstev organizirali tekaško prireditev ter kupili pripomoček, ki omogoča tek z invalidskim vozičkom. Vsako leto CUDV Radovljica na Poslovnem teku trojk sodeluje tudi z unikatnimi ročno izdelanimi medaljami in pokali. Z njimi želijo pokazati in osvetliti sposobnosti in talente njihovih posameznikov. Že drugo leto zapored so organizatorji v reviji Slovenija business magazin namenili prostor tudi za oglas CUDV, ki nagovarja družbeno odgovorna podjetja in posameznike. Take priložnosti morda tudi prispevajo k uresničevanju cilja biti sprejeti, vključeni in koristni člani družbe.

»Vsak od nas je srečen in izpolnjen takrat, ko lahko tudi sam sodeluje in prispeva k dobrim namenom. Morda se takrat za trenutek ustavimo in zavemo, da vedno obstaja nekaj, za kar smo v danem trenutku lahko hvaležni in nas opozori na vse tisto, kar si zasluži našo pozornost in hvaležnost. Lahko se šele takrat zavemo, da ničesar ne moremo jemati kot samoumevno. Ravno zaradi vsega zgoraj naštetega sodelovanje Poslovnega teka trojk z nami najbolj zaznamuje obojestranska hvaležnost. Hvala organizatorju in vsem vključenim v Poslovni tek trojk za vso magičnost, ki ste nam jo omogočili in jo še naprej z nami ustvarjate.« je zaključna misel direktorice.5 (1 glas)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI CUDV RADOVLJICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


CUDV RADOVLJICA
CUDV RADOVLJICA
CESTA NA JEZERCA 17
Tel:(04) 537 02 00
Koledar dogodkov Preglej vse
December 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
11.12.2016 | Ostalo
Pravljični konji
11.12.2016 | Tečaji in delavnice
Novoletni okraski za dom
11.12.2016 | Kultura
Oblačenje ljudi na Slovenskem v Linhartovi dobi
12.12.2016 | Tečaji in delavnice
Jogica za dojenčke
13.12.2016 | Tečaji in delavnice
Beremo s tačkami
13.12.2016 | Kultura
Praznični koncert Glasbene šole Radovljica
13.12.2016 | Družabni dogodki
95 let Sokolskega doma v Radovljici
14.12.201 | Družabni dogodki
Bralni klub
14.12.2016 | Družabni dogodki
Ta veseli klub
15.12.2016 | Tečaji in delavnice
Ko sneg pobeli breg
15.12.2016 | Umetnost
Prednovoletna prodajna razstava KUD-a Velika narava
15.12.2016 | Kultura
Praznični nastop učencev GŠ Avsenik
18.12.2016 | Ostalo
Ta veseli dan s kužki
19.12.2016 | Tečaji in delavnice
Jogica za dojenčke
11.12.2016 | Ostalo
Pravljični konji
11.12.2016 | Tečaji in delavnice
Novoletni okraski za dom
11.12.2016 | Kultura
Oblačenje ljudi na Slovenskem v Linhartovi dobi
12.12.2016 | Tečaji in delavnice
Jogica za dojenčke
13.12.2016 | Tečaji in delavnice
Beremo s tačkami

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo