Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Danes bo oblačno in čez dan deževno. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
14°C | 15°C
petek, 28.04.2017
11°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 8h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

15. tekmovanje slikopleskarjev Slovenije letos v K...


Ostalo
 | 
22.11.2013 ob 7:00
A A

15. tekmovanje slikopleskarjev Slovenije letos v Kranju


Kje: Bolnišnici za ginekologijo in porodništvo Kranj, Kidričeva cesta 38A, 4000 Kranj
Kdaj: 22.11.2013 ob 7:00
Organizator: 

Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije



Slovenski slikopleskarji se že pripravljajo na veliko humanitarno akcijo, ki jo bodo 29. novembra letos izvedli v Bolnišnici za ginekologijo in porodništvo Kranj. Akcija, ki poteka že 15. leto zapored, je zasnovana v obliki enodnevnega tekmovanja, v katerem se med seboj pomerijo izkušeni slikopleskarji, v humanitarnem delu akcije pa prostovoljno sodelujejo še drugi mojstri ter dijaki, ki se šolajo za bodoče slikopleskarje. Vsako leto v njej sodeluje več kot 80 udeležencev prostovoljcev, svojo humanitarnost pa izkazujejo tudi slovenska podjetja, ki za prenovo javnih ustanov prispevajo vse potrebne barve, gradbeni material in orodja. Novost letošnje akcije je mednarodna udeležba – k sodelovanju so povabljeni tudi slikopleskarji iz Avstrije. Cilj letošnje humanitarno-tekmovalne akcije slikopleskarjev je v enem dnevu prebarvati prostore ginekološkega oddelka in intenzivne nege v Bolnišnici za ginekologijo in porodništvo Kranj.


Lokacija: Bolnišnici za ginekologijo in porodništvo Kranj, Kidričeva cesta 38A, 4000 Kranj




Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!