Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-12°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-11°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 5h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

15. tekmovanje slikopleskarjev Slovenije letos v K...


Ostalo
 | 
22.11.2013 ob 7:00
A A

15. tekmovanje slikopleskarjev Slovenije letos v Kranju


Kje: Bolnišnici za ginekologijo in porodništvo Kranj, Kidričeva cesta 38A, 4000 Kranj
Kdaj: 22.11.2013 ob 7:00
Organizator: 

Obrtno-podjetniška zbornica SlovenijeSlovenski slikopleskarji se že pripravljajo na veliko humanitarno akcijo, ki jo bodo 29. novembra letos izvedli v Bolnišnici za ginekologijo in porodništvo Kranj. Akcija, ki poteka že 15. leto zapored, je zasnovana v obliki enodnevnega tekmovanja, v katerem se med seboj pomerijo izkušeni slikopleskarji, v humanitarnem delu akcije pa prostovoljno sodelujejo še drugi mojstri ter dijaki, ki se šolajo za bodoče slikopleskarje. Vsako leto v njej sodeluje več kot 80 udeležencev prostovoljcev, svojo humanitarnost pa izkazujejo tudi slovenska podjetja, ki za prenovo javnih ustanov prispevajo vse potrebne barve, gradbeni material in orodja. Novost letošnje akcije je mednarodna udeležba – k sodelovanju so povabljeni tudi slikopleskarji iz Avstrije. Cilj letošnje humanitarno-tekmovalne akcije slikopleskarjev je v enem dnevu prebarvati prostore ginekološkega oddelka in intenzivne nege v Bolnišnici za ginekologijo in porodništvo Kranj.


Lokacija: Bolnišnici za ginekologijo in porodništvo Kranj, Kidričeva cesta 38A, 4000 Kranj
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!
Prideš na dogodek?

Udeležbe na dogodku ni potrdil noben uporabnik.