Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

pretežno jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
0°C | 8°C
nedelja, 26.02.2017
-6°C | 9°C
ponedeljek, 27.02.2017
-4°C | 13°C
torek, 28.02.2017
0°C | 11°C
sreda, 01.03.2017
1°C | 11°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
0°C
8°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

ČISTILNA AKCIJA - reka Drava v Občini Radlje ......


NOVICE

| |
15.04.2013      11:32
A A

ČISTILNA AKCIJA - reka Drava v Občini Radlje ob Dravi


Mladi v Radljah ob Dravi smo iskali konstruktivne predloge o možnostih izboljšanja položaja na področju okolja in trajnostnega razvoja občine že 23.2.2012 na strukturiranem dialogu v okviru projekta MLADI O OKOLJU. Izpostavili smo premajhno skrb za Dravo in njeno okolico, ki je še vedno onesnažena zaradi poplav v letu 2012. Župan Alan Bukovnik je podprl predloge mladih, obrazložil ozadje problematik ter mlade povabil k skupni izvedbi vsakoletne čistilne akcije že v aprilu 2013.


Deli:

Pobudnik Marenberški mladinski lokalni svet (MMLS) je skupaj z Občino Radlje ob Dravi ter organizatorjem Javnim zavodom ŠKTM združil moči in se lotil čiščenja brežine reke Drave v občini Radlje ob Dravi. Na tem mestu bi se zahvalili g. županu občine Radlje ob Dravi, Alanu Bukovniku, Javnemu zavodu ŠKTM in g. direktorju Milanu Šarmanu, društvu podeželske mladine dravska dolina, Ludo društvu, čolnarskemu društvu Skala, PGD Vuhred, fotografskemu društvo ŠKLJOC, ŠD Vas, Slavku Prijatelju in vsem drugim prostovoljcem, ki so kakorkoli pomagali pri sami izvedbi. Čistilne akcije reke Drave se je udeležilo približno 100 udeležencev, na kar smo zelo ponosni. Upamo, da smo ustvarili dober zgled, ki bo dal akciji naslednjič še večje razsežnosti.

Predsednik marenberškega mladinskega lokalnega sveta

Edi Korat
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Radlje ob Dravi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!