Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Ob morju se bo občasno pojavljala nizka oblačnost. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 12 stopinj C.
-9°C | 7°C
sobota, 10.12.2016
-9°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-7°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
0°C | 9°C
torek, 13.12.2016
-4°C | 5°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
-9°C
7°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vodice letos obarvane oranžno


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
20.10.2014      18:16
A A

Vodice letos obarvane oranžno


Po poletnem predahu smo začeli z novo sezono v hokeju na rolerjih. Začeli smo na najlepši način – z zmago na turnirju za pokal Vodic in z zmago v ligi, ki je preko leta, potekala v Vodicah.


Hokejisti na rolerjih iz Tupalič
Hokejisti na rolerjih iz Tupalič
Deli:

Že tradicionalni turnir za pokal občine Vodice se je letos odvijal v soboto 27.9.2014. Na turnirju je sodelovalo 5 ekip. Sistem tekmovanja je bil spremenjen, ker je ena izmed ekip odpovedala svoj nastop. Igrali smo vsaka ekipa z vsako. Ekipa z največ točkami je bila končni zmagovalec. Zmagali smo na vseh tekmah, najtesneje je bilo proti Utiku, kjer smo zmagali po kazenskih strelih. Ekipo smo zastopali: v vratih Aleš Rakovič, v polju pa Aljaž Riga, Luka Kosmač, Tim Jurajevčič in Andrej ter Peter Kurnik. Poleg vratarja Rakoviča je potrebno pohvaliti Tima Jurajevčiča, ki je odlično opravil svoj prvi nastop za Luftarje – bil je najboljši strelec turnirja.

 

Liga v Vodicah se prav tako odvija že vrsto let. Njena značilnost je, da se začne spomladi, prekine čez poletje in nadaljuje jeseni. Redni del smo, podobno kot prejšnje sezone, odigrali odlično in končali na prvem mestu. V končnici ekipe nastopijo v najboljših postavah in to nam je v preteklih letih vedno prekrižalo načrte o naslovu prvaka. Letos je bilo drugače. Četrtfinale smo dobili brez boja, polfinale zmagali z visokih 6:2 in na koncu v epskem finalu premagali domači Itaksport Utik. Redni del se je končal s 4:4. Minuto pred koncem smo vodili za gol, a so domači po napaki našega branilca uspeli izenačiti. Sledili so kazenski streli v katerih smo imeli bolj mirne živce oziroma palice in tako prvič postali prvaki lige v Vodicah. Naslova smo bili iskreno veseli; veliko nam pomeni, ker nismo pokleknili pred zvezdniško zasedbo Utika. Za naslov je najbolj zaslužen »trio iz Lahovč« (Jure Bergant, Rok in Nejc Petrič), omeniti pa je potrebno tudi dobro formo vratarja Mateja Kurnika, ki je bil izbran za najboljšega vratarja lige. Prav branilca Rok Petrič in Jure Bergant sta skozi celotno sezono tvorila daleč najboljši branilski par v ligi.

 

Sezona se nadaljuje. Pridno trenirano in nabiramo točke v državnem prvenstvu in drugih tekmovanjih.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI In line hokejski klub Luftarji Tupaliče? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


In line hokejski klub Luftarji Tupaliče
In line hokejski klub Luftarji Tupaliče
TUPALIČE 080
Tel:031 870 806
Koledar dogodkov Preglej vse
December 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
09.12.2016
Danes ni dogodkov.
10.12.2016 | Šole in vrtci
Bralna urica
11.12.2016 | Kultura
PRAZNIČNI KONCERT PLAMENK
13.12.201 | Šport
Pohod - Koreno nad Horjulom
10.12.2016 | Šole in vrtci
Bralna urica
11.12.2016 | Kultura
PRAZNIČNI KONCERT PLAMENK
13.12.201 | Šport
Pohod - Koreno nad Horjulom

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo