Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
14°C | 14°C
petek, 28.04.2017
10°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Srečanje nogometnih generacij STARI-MLADI ......


ŠPORT, LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA

| |
27.06.2016      11:06
A A

Srečanje nogometnih generacij STARI-MLADI 2016


Letošnji STARI-MLADI, kot tudi radi poimenujemo naše vsakoletno srečanje nogometnih generacij NK Preddvor, smo letos organizirali teden dni po končanem rednem delu nogometne sezone.


Skupinska slika s srečanja STARI-MLADI
Skupinska slika s srečanja STARI-MLADI
Deli:

Vreme nam je tokrat šlo na roko, tako da smo lahko v miru pripravili igrišče in kljub vsakodnevnim ploham je bila prav sobota tista najbolj vremensko stabilna in niti ne preveč vroča.

 

Zopet smo se razdelili štiri ekipe razporejene po datumu rojstva. Nekaj standardnih udeležencev se letos ni odločilo za igranje, tako da so bile skupine kar pestro porazdeljene. Najstarejši ekipi smo razdelili po sistemu prvi/drugi in s tem pridobili enakovrednost, drugi dve ekipi pa že tradicionalno na stare in mlade, kjer je bila starostna meja postavljena na 32 let kar je kar pet let več kot lani. Velja omeniti, da so letos obe mlajši ekipi sestavljali večinoma trenutno aktivni igralci NK Preddvor, mlajšo pa so dopolnjevali tudi kadeti in mladinci, ki počasi že prehajajo med člane. Obe tekmi sta bili zelo zanimivi in enakovredni. V prvi tekmi so bili boljši zeleni s 4:3, belim pa kljub odličnemu vratarju ni uspelo ujeti rezultata. Drugo tekmo pa so odločili kazenski streli, kjer je bila po končnem izenačenem rezultatu 4:4 na koncu boljša starejša ekipa.

Po končani nogometni predstavi 
je sledila pogostitev udeležencev in veselo druženje ob glasbi. Najbolj smo veseli, da smo v svoji sredi spet lahko pozdravili člane prvih preddvorskih ekip izpred dobrih petdesetih let, ki nas na tem srečanju redno obiskujejo: Janeza Lukanca, Marjana Andoljška in Andreja Nunarja. Letošnji dogodek, ki povezuje nogometne generacije je zopet potekal v zelo prijetnem vzdušju. Vsekakor pa bi prireditev težko izvedli brez nezmotljivih sodnikov po vodstvom nepogrešljivega "Buca", ki so bili aktivni tako na igrišču kot tudi izven njega. Hvala vsem še enkrat za obisk sodelovanje in se vidimo prihodnje leto!

Pripravil: Marjan Bogataj, Foto: Aleš Hafner
Povezave:ŠD Preddvor
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Športno društvo PREDDVOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.04.2017 | Tečaji in delavnice
Spomladanske ustvarjalne delavnice
29.04.2017 | Tečaji in delavnice
Sobotna bralna urica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo