Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
10°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
10°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

V OBČINI PREDDVOR POSKRBELI ZA VARNOST PRED ......


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
01.09.2015      11:24
A A

V OBČINI PREDDVOR POSKRBELI ZA VARNOST PRED NOVIM ŠOLSKIM LETOM


Na novo šolsko leto smo dobro pripravljeni tudi v Občini Preddvor. Matično OŠ Matije Valjavca bo v šolskem letu 2015/2016 obiskovalo 368 učencev, Podružnično OŠ v Kokri 12 otrok in Podružnično šolo na Jezerskem 30 otrok.


Igrišče ob OŠ Matije Valjavca je potrebno obnove (foto Media butik)
Igrišče ob OŠ Matije Valjavca je potrebno obnove (foto Media butik)
Deli:

 »Večjih investicijskih in obnovitvenih del  v šolskih in prostorih vrtca med letošnjimi počitnicami nismo imeli. Bomo pa v prvem tednu septembra začeli z večjim projektom in sicer s sanacijo rokometnega igrišča ob osnovni šoli,« napoveduje župan Občine Preddvor Miran Zadnikar. Obnovo zunanjih športnih površin težko čakajo tudi v šoli, saj so, kot pravi ravnateljica OŠ Matije Valjavca mag. Tea Dolinar » s 1. 9. 2015 zaradi neustreznih pogojev za varnost otrok in delo, zunanja šolska igrišča zaprta za izvajanje osnovnošolske dejavnosti.« Veliko pozornosti bo, tako kot vsa leta doslej, posvečene varnosti otrok na poti v hram učenosti. »Na spomladanskem razpisu smo kot najugodnejšega ponudnika šolskih prevozov izbrali podjetje Alpetour. Z vodjo policijskega okoliša smo pregledali vse šolske poti in upoštevali njegove predloge. Tako smo že naročili cestne označbe in znak za merjenje hitrosti, ki bo postavljen pri šoli. Za dodatno varnost v prvih dneh novega šolskega leta, pa bodo skrbeli tudi veterani PGD Preddvor,« pravi preddvorski župan Zadnikar.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Preddvor
Občina Preddvor
Dvorski trg 10
Tel:(04) 275 10 00
Koledar dogodkov Preglej vse
April 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.04.2017 | Tečaji in delavnice
Spomladanske ustvarjalne delavnice
29.04.2017 | Tečaji in delavnice
Sobotna bralna urica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo