Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Ponoči bo na vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem v severozahodni Sloveniji ter na območju Snežnika in Kočevske bo občasno deževalo. Pihal bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 13 stopinj C.
11°C | 15°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
6°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pogodbeni rok ureditve "Infrastrukture v ......


OBČINSKE

| |
02.10.2014      9:20
A A

Pogodbeni rok ureditve "Infrastrukture v Občini Preddvor" ni ogroženPregledna karta izvedbe
Pregledna karta izvedbe
Deli:
Občina Preddvor je z Gorenjsko gradbeno družbo d. d. v začetku letošnjega aprila podpisala pogodbo za izvedbo del „Ureditev infrastrukture v Občini Preddvor“ v vrednosti dobrih 4,3 mio eurov brez ddv. Izvedba pogodbe je bila pogojena s pridobitvijo sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj. S pridobitvijo sklepa o dodelitvi sredstev EU so bili izpolnjeni vsi pogoji za nadaljevanje in dokončanje gradbenih del.

V tem predvolilnem času so občanke in občani Občine Preddvor v promocijskem gradivu ene od list (Združeni za Preddvor) lahko prebrali izjavo, ki izvedbo tega projekta postavlja pod velik vprašaj. Ker si zaslužijo prave informacije, ki obenem potrjujejo načrt občinske uprave, smo s strani izvajalca del, Gorenjske gradbene družbe, prejeli zagotovilo, da pogodbeni rok, dogovorjen v pogodbi za izvedbo del „Ureditev infrastrukture v Občini Preddvor“, v nobenem primeru ni ogrožen. Vse aktivnosti potekajo tako, kot je predvideno z internim terminskim planom.

Projekt obsega ureditev kanalizacije v naseljih Zgornja, Srednja in Spodnja Bela, Breg ob Kokri ter Tupaliče spodnji del. Poleg tega se bo v Tupaličah v spodnjem delu zgradil sekundarni vodovod, po vseh vaseh se bo obnovila meteorna kanalizacija ter uredila cesta. Tako bo predvidoma zgrajene 10,3 km fekalne kanalizacije, 5,1 km meteorne kanalizacije in 840 metrov vodovoda. S to izgradnjo se bo na čistilno napravo priključilo več kot 300 objektov. Gradnja mora biti zaključena v roku enega leta, zato bo potrebno veliko volje, razumevanja ter sodelovanje krajanov za dokončanje projekta. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MEDIA BUTIK D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.04.2017
Danes ni dogodkov.
26.04.201 | Družabni dogodki
Kolesarjenje upokojencev Preddvor
27.04.2017 | Tečaji in delavnice
Spomladanske ustvarjalne delavnice
29.04.2017 | Tečaji in delavnice
Sobotna bralna urica
26.04.201 | Družabni dogodki
Kolesarjenje upokojencev Preddvor
27.04.2017 | Tečaji in delavnice
Spomladanske ustvarjalne delavnice
29.04.2017 | Tečaji in delavnice
Sobotna bralna urica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo