Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Zjutraj bo ponekod po nižinah megla, popoldne pa bodo v notranjosti Slovenije krajevne plohe. Na Primorskem bo pihala šibka burja, drugod veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 16, na Primorskem do okoli 18 stopinj C.
7°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
1°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
sreda, 03.05.2017
9°C | 18°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Generacije z roko v roki


OBČINSKE

| |
12.05.2014      13:18
A A

Generacije z roko v rokiDeli:

Smo medgeneracijsko društvo za sožitje generacij z imenom Z roko v roki, ki je bilo ustanovljeno leta 2006 kot odgovor na aktualno problematiko staranja prebivalstva.  

Naša glavna dejavnost so Skupine starejših ljudi za samopomoč, ki potekajo skozi celo leto. Skupino sestavlja do 10 članov, ki se tedensko srečujejo in pogovarjajo o določeni temi, ki jo voditelj izbere za tisti dan. Namen vsake skupine je, da se člani aktivno vključujejo v pogovor, izražajo svoja mnenja in čustva, ter se na koncu med sabo povežejo v prijateljsko skupino. 

Na področju Gorenjske imamo 10 zunanjih skupin, ki se redno srečujejo na dogovorjenem mestu. Skupino imamo tudi v Preddvoru. Imenujejo se Josipinke in so se do nedavnega srečevale v knjižnici vsak četrtek od 16.00 do 17.30. 

Skupina je trenutno na krajšem »dopustu« saj je prišlo do menjave voditeljic in upada uporabnic (skupino obiskujeta dve uporabnici), zato vabimo vse starejše občane Preddvora, ki so pripravljeni aktivno preživljati svoj prosti čas, da pokličejo na:  051/ 722-772 (Mirko Steiner). V skupini se bodo pogovarjali, peli, brali knjige, praznovali osebne praznike in si tu pa tam privoščili krajši izlet v naravo ali ogled prireditve. 

Želimo si, da bi z vašo pomočjo, o delovanju skupine v Preddvoru seznanili tudi ostale starejše občane. Na vas se zato obračamo s prošnjo o posredovanju te informacije, saj si nadvse prizadevamo, da Josipinke spomladi ponovno zacvetijo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8
29.04.2017 | Tečaji in delavnice
Sobotna bralna urica

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo