Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
3°C | 16°C
sobota, 29.10.2016
2°C | 17°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 17°C
ponedeljek, 31.10.2016
8°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

UTRINKI VARSTVA OTROK IN ZIMSKI JEZIKOVNI ......


ŠOLSTVO, DOGODKI, ZAVODI

| |
07.03.2016      8:57
A A

UTRINKI VARSTVA OTROK IN ZIMSKI JEZIKOVNI ŠOLI NA UPI - LJUDSKI UNIVERZI ŽALECDeli:

V organiziranem varstvu otrok in zimski jezikovni šoli so vsi otroci, veliki in mali več kot uživali.

Savinjsko društvo gojiteljev malih živali občine Žalec so jim predstavili kunce, puhastega silenka Snežaka in lahko so videli pravega kuščarja. Spoznali so zemljo kot osnovni element, ki nam omogoča preživetje, sadili in ustvarjali z glino. Na poligonu za urjenje psov so člani Kinološkega društva Pluton predstavili svoje pasje prijatelje

Spoznavali so, kako je slikal veliki Picasso in se prepustili domišljiji ob čudovitih zvokih klasične glasbe, pletli pajkovo mrežo, naredili UPI čebelo, migali in ustvarjali in skratka uživali, kot se za prave počitnice spodobi.


Otroci komaj čakajo na naslednje počitnice, da bodo lahko ponovno izražali svoje kreativnosti, se v igri naučili angleških ali nemških besed in spoznali veliko novega, saj se na UPI – ljudski univerzi Žalec vedno dogaja kaj zanimivega in novega.

Povezave:Upi
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Prebold!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!