Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo v vzhodni Sloveniji pretežno jasno, drugod pa zmerno do pretežno oblačno. Predvsem ponekod na severozahodu bo lahko občasno rahlo deževalo. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 stopinj C.
9°C | 21°C
sreda, 26.04.2017
7°C | 19°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 18°C
petek, 28.04.2017
8°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

UTRINKI VARSTVA OTROK IN ZIMSKI JEZIKOVNI ......


ŠOLSTVO, DOGODKI, ZAVODI

| |
07.03.2016      8:57
A A

UTRINKI VARSTVA OTROK IN ZIMSKI JEZIKOVNI ŠOLI NA UPI - LJUDSKI UNIVERZI ŽALECDeli:

V organiziranem varstvu otrok in zimski jezikovni šoli so vsi otroci, veliki in mali več kot uživali.

Savinjsko društvo gojiteljev malih živali občine Žalec so jim predstavili kunce, puhastega silenka Snežaka in lahko so videli pravega kuščarja. Spoznali so zemljo kot osnovni element, ki nam omogoča preživetje, sadili in ustvarjali z glino. Na poligonu za urjenje psov so člani Kinološkega društva Pluton predstavili svoje pasje prijatelje

Spoznavali so, kako je slikal veliki Picasso in se prepustili domišljiji ob čudovitih zvokih klasične glasbe, pletli pajkovo mrežo, naredili UPI čebelo, migali in ustvarjali in skratka uživali, kot se za prave počitnice spodobi.


Otroci komaj čakajo na naslednje počitnice, da bodo lahko ponovno izražali svoje kreativnosti, se v igri naučili angleških ali nemških besed in spoznali veliko novega, saj se na UPI – ljudski univerzi Žalec vedno dogaja kaj zanimivega in novega.
Povezave:Upi
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Prebold!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!