Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-13°C | 0°C
sobota, 19.01.2017
-10°C | 0°C
nedelja, 21.01.2017
-12°C | 2°C
ponedeljek, 22.01.2017
-9°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-13°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometna vadba za mlade navdušence


ŠPORT, TURIZEM, OSNOVNA ŠOLA, VISOKO ŠOLSTVO

| |
01.08.2013      10:08
A A

Nogometna vadba za mlade navdušence


Med poletnimi počitnicami je mladim športnim navdušencem na nogometnem igrišču v Preboldu vsak četrtek na voljo brezplačna nogometna vadba.


Deli:
Ideja o nogometni vadbi je letos še sveža, saj so starši mladih nogometnih nadebudnežev željo po poletni rekreaciji izrazili med šolskim letom, ko so njihovi otroci obiskovali nogometno vadbo še v okviru popoldanskega varstva. Tako se je brezplačna rekreacija, na katero so vabljeni vsi otroci do 12. leta, začela prejšnji četrtek. Potekala bo vsak četrtek med 9. in 11. uro na nogometnem igrišču v Preboldu, organizator Peter Ferme pa je poudaril, da gre predvsem za sproščeno in zabavno vadbo, kjer lahko vaje izbirajo in določajo tudi otroci sami. "Na vadbo so seveda vabljeni tudi otroci nad 12. let, vadbe so primerne za vse," je še poudaril.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Prebold!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!