Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
7°C | 18°C
torek, 25.10.2016
14°C | 19°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
7°C | 14°C
petek, 28.10.2016
2°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

VEČER NA ZOFI: SANJA ROZMAN, Občinska ......


KULTURA

| |
22.02.2016      8:57
A A

VEČER NA ZOFI: SANJA ROZMAN, Občinska knjižnica PreboldDeli:

V torek, 16. februarja 2016, je v Občinski knjižnici Prebold potekal Večer na Zofi v soorganizaciji JSKD Žalec in MSK Žalec. Ob izidu nove knjige Pogum nas je obiskala priznana slovenska zdravnica in terapevtka Sanja Rozman. Pogovor z njo je vodila Marija Kumer. Odlomke iz knjige je prebirala Ida Završnik, za glasbeno popestritev pa sta poskrbela Samantha Maya Šolaja s petjem in Lovro Prešiček na kitari.

Sanja Rozman se že 25 let kot psihoterapevtka ukvarja s pomočjo ljudem v stiski. Skupaj spregovorijo o najglobljih skrivnostih, o katerih se sicer ne govori, ob tem podoživljajo travme iz preteklosti in ko prebijejo zid molka, se začne proces okrevanja. Da bi ozdraveli, morajo razumeti, kaj se jim je zgodilo, a to še ni dovolj. Podoživeti morajo vsa boleča čustva in spomine, da bi jih končno lahko odložili. Za spremembe pa je potreben tudi pogum. Vsaka bolečina ima svoj smisel, svoje mesto. Zdravničino sporočilo je jasno: možno je. Pogovorni večer se je sklenil v pozitivnem vzdušju z vprašanji obiskovalcev, ki so tako spoznali, kako mogočna je lahko pot zorenja skozi bolečino, ko se spustimo v svoje globine in tam znova najdemo sebe.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.10.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.