Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 01.05.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo zjasnilo, zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, ob morju okoli 7 stopinj C.
3°C | 21°C
torek, 02.05.2017
7°C | 22°C
sreda, 03.05.2017
7°C | 20°C
četrtek, 04.05.2017
5°C | 21°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

VEČER NA ZOFI: SANJA ROZMAN, Občinska ......


KULTURA

| |
22.02.2016      8:57
A A

VEČER NA ZOFI: SANJA ROZMAN, Občinska knjižnica PreboldDeli:

V torek, 16. februarja 2016, je v Občinski knjižnici Prebold potekal Večer na Zofi v soorganizaciji JSKD Žalec in MSK Žalec. Ob izidu nove knjige Pogum nas je obiskala priznana slovenska zdravnica in terapevtka Sanja Rozman. Pogovor z njo je vodila Marija Kumer. Odlomke iz knjige je prebirala Ida Završnik, za glasbeno popestritev pa sta poskrbela Samantha Maya Šolaja s petjem in Lovro Prešiček na kitari.

Sanja Rozman se že 25 let kot psihoterapevtka ukvarja s pomočjo ljudem v stiski. Skupaj spregovorijo o najglobljih skrivnostih, o katerih se sicer ne govori, ob tem podoživljajo travme iz preteklosti in ko prebijejo zid molka, se začne proces okrevanja. Da bi ozdraveli, morajo razumeti, kaj se jim je zgodilo, a to še ni dovolj. Podoživeti morajo vsa boleča čustva in spomine, da bi jih končno lahko odložili. Za spremembe pa je potreben tudi pogum. Vsaka bolečina ima svoj smisel, svoje mesto. Zdravničino sporočilo je jasno: možno je. Pogovorni večer se je sklenil v pozitivnem vzdušju z vprašanji obiskovalcev, ki so tako spoznali, kako mogočna je lahko pot zorenja skozi bolečino, ko se spustimo v svoje globine in tam znova najdemo sebe.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!