Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
2°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
4°C | 19°C
torek, 25.10.2016
9°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
13°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Večer na Zofi: Minka Gantar s knjigo Ko imajo ......


KULTURA

| |
17.03.2016      9:16
A A

Večer na Zofi: Minka Gantar s knjigo Ko imajo hormoni žurDeli:

V torek, 15. marca 2016, je v Občinski knjižnici Prebold v soorganizaciji JSKD Žalec in MSK Žalec potekal Večer na Zofi. Voditelj pogovora Janez Vedenik je gostil Minko Gantar, avtorico knjige Ko imajo hormoni žur.

Hormoni povezujejo čustva, misli in telo. Hormoni so komunikacijski sistem v telesu. Ko ste v harmoniji, so v harmoniji tudi hormoni, počutite se odlično, občutek imate, da ste nepremagljivi in da zmorete vse, česar se lotite. Kaj pa narediti, ko hormonsko stanje zaniha? Enkrat ste vzneseni, drugič pa povsem na tleh; enkrat hujšate, drugič se nenadzorovano redite; enkrat ste dobre volje, drugič jokate že ob vsaki malenkosti; enkrat bi spali ves dan, drugič pa bedite vso noč … Ko se človek znajde v koktajlu hormonov, ki delujejo čisto po svoje, je včasih težko. In prav zato je nastala knjiga Ko imajo hormoni žur. Gostja nam je v večeru predstavila, kako harmonija ponovno oživi naša čustva, misli in telo, izvedeli smo, kako povečati telesno energijo, kako se kaže pomanjkanje hranilnih snovi, kako prepoznavamo in pozdravimo podzavestna prepričanja in preprogramiramo podzavest ter svobodno izražamo svojo resnico. Vse to vodi do ljubezni do sebe, ki je v današnjih časih še kako pomembna.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občinska knjižnica Prebold
Občinska knjižnica Prebold
Na bazen 1
Tel:(03) 705 35 40
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Bodite prvi pri oddaji mnenja.