Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 26.02.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sprva pretežno jasno. Naše kraje bo od severa postopno dosegla koprenasta oblačnost, ki se bo proti večeru zgostila. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 13 stopinj C.
-4°C | 12°C
ponedeljek, 27.02.2017
-2°C | 15°C
torek, 28.02.2017
4°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
1°C | 13°C
četrtek, 02.03.2017
0°C | 13°C
Opozorila
Nedelja, 26.2.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Večer na Zofi: Minka Gantar s knjigo Ko imajo ......


KULTURA

| |
17.03.2016      9:16
A A

Večer na Zofi: Minka Gantar s knjigo Ko imajo hormoni žurDeli:

V torek, 15. marca 2016, je v Občinski knjižnici Prebold v soorganizaciji JSKD Žalec in MSK Žalec potekal Večer na Zofi. Voditelj pogovora Janez Vedenik je gostil Minko Gantar, avtorico knjige Ko imajo hormoni žur.

Hormoni povezujejo čustva, misli in telo. Hormoni so komunikacijski sistem v telesu. Ko ste v harmoniji, so v harmoniji tudi hormoni, počutite se odlično, občutek imate, da ste nepremagljivi in da zmorete vse, česar se lotite. Kaj pa narediti, ko hormonsko stanje zaniha? Enkrat ste vzneseni, drugič pa povsem na tleh; enkrat hujšate, drugič se nenadzorovano redite; enkrat ste dobre volje, drugič jokate že ob vsaki malenkosti; enkrat bi spali ves dan, drugič pa bedite vso noč … Ko se človek znajde v koktajlu hormonov, ki delujejo čisto po svoje, je včasih težko. In prav zato je nastala knjiga Ko imajo hormoni žur. Gostja nam je v večeru predstavila, kako harmonija ponovno oživi naša čustva, misli in telo, izvedeli smo, kako povečati telesno energijo, kako se kaže pomanjkanje hranilnih snovi, kako prepoznavamo in pozdravimo podzavestna prepričanja in preprogramiramo podzavest ter svobodno izražamo svojo resnico. Vse to vodi do ljubezni do sebe, ki je v današnjih časih še kako pomembna.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!