Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

jasno
Danes bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, marsikje po nižinah se bo večji del dopoldneva zadrževala megla. Popoldne bo na severovzhodu pihal južni ali jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16 stopinj C.
3°C | 17°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 20°C
torek, 25.10.2016
14°C | 23°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
17°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pripombe in opozorila o pomanjkljivostih v ......


OBČINSKE

| |
12.06.2015      11:51
2
A A

Pripombe in opozorila o pomanjkljivostih v zvezi z izgradnjo vodovodnega sistemaHidrant
Hidrant
Deli:

Spoštovani.

 

Dela pri izgradnji vodooskrbnega sistema prehajajo v zaključno fazo. Izteka se čas, ko lahko izvajalce opozorimo na morebitne pomanjkljivosti, ki ste jih opazili po opravljenih delih na trasi novega vodovodnega sistema. Pri tem se primerjalno osredotočite na stanje terena pred posegom in stanje po opravljenih delih. Novo stanje ne sme poslabšati predhodnih razmer.

 

Prosimo vas, da morebitne pripombe in opozorila o pomanjkljivostih sporočite na naslov Občine Poljčane.

 

Stane Kovačič, župan

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA POLJČANE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Rudolf Jurgec
Rudolf Jurgec Se strinjam0 Se ne strinjam0
Prisrčen pozdrav vsem občankam in občanom občine Poljčane. Sprašujem se zakaj potekajo vsa dela v občini tako počasi posebno na področju komunalnih storitvah.
Čas bi že bil, da bi vsaj odgovorni na občini opravljali svoja dela bolj ažurno in v korist občanov. Sprašujem kako je s urejenostjo vodovodnega omrežja ali bomo na našem območju deležni vseh popravkov za dotok vode in sicer NA HRIBU leva stran, kateri moramo vsi vso količino potrebne vode črpati s hidroforji. PROSIMO ZA POJASNILO lep pozdrav -- h v a l a.

26.09.2015 ob 17:39:07 Odgovor Prekliči
Rudolf Jurgec
Rudolf Jurgec Se strinjam0 Se ne strinjam0
Spoštovani želel bi odgovor kdaj bomo na naše območje dobili zadosten pritisk pitne vode, ker si moramo še stalno s hišnim hidroforjem črpati vodo s rezervarja v katerega točimo vodo, ker smo v višini javnega rezervarja v zg. Poljčanah. Prav tako kdaj in kod bo potekala javna kanalizacija ćistilne naprave s tega območja ?.

26.06.2015 ob 16:53:58 Odgovor Prekliči
2 komentarjev
Stran