Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

oblačno
Popoldne bodo padavine od zahoda ponehale, najkasneje v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo. Na severozahodu bo ostalo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v severni Sloveniji se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Zapihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
7°C | 10°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 20°C
torek, 02.05.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
10°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pripombe in opozorila o pomanjkljivostih v ......


OBČINSKE

| |
12.06.2015      11:51
2
A A

Pripombe in opozorila o pomanjkljivostih v zvezi z izgradnjo vodovodnega sistemaHidrant
Hidrant
Deli:

Spoštovani.

 

Dela pri izgradnji vodooskrbnega sistema prehajajo v zaključno fazo. Izteka se čas, ko lahko izvajalce opozorimo na morebitne pomanjkljivosti, ki ste jih opazili po opravljenih delih na trasi novega vodovodnega sistema. Pri tem se primerjalno osredotočite na stanje terena pred posegom in stanje po opravljenih delih. Novo stanje ne sme poslabšati predhodnih razmer.

 

Prosimo vas, da morebitne pripombe in opozorila o pomanjkljivostih sporočite na naslov Občine Poljčane.

 

Stane Kovačič, župan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA POLJČANE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Rudolf Jurgec
Rudolf Jurgec Se strinjam0 Se ne strinjam0
Prisrčen pozdrav vsem občankam in občanom občine Poljčane. Sprašujem se zakaj potekajo vsa dela v občini tako počasi posebno na področju komunalnih storitvah.
Čas bi že bil, da bi vsaj odgovorni na občini opravljali svoja dela bolj ažurno in v korist občanov. Sprašujem kako je s urejenostjo vodovodnega omrežja ali bomo na našem območju deležni vseh popravkov za dotok vode in sicer NA HRIBU leva stran, kateri moramo vsi vso količino potrebne vode črpati s hidroforji. PROSIMO ZA POJASNILO lep pozdrav -- h v a l a.

26.09.2015 ob 17:39:07 Odgovor Prekliči
Rudolf Jurgec
Rudolf Jurgec Se strinjam0 Se ne strinjam0
Spoštovani želel bi odgovor kdaj bomo na naše območje dobili zadosten pritisk pitne vode, ker si moramo še stalno s hišnim hidroforjem črpati vodo s rezervarja v katerega točimo vodo, ker smo v višini javnega rezervarja v zg. Poljčanah. Prav tako kdaj in kod bo potekala javna kanalizacija ćistilne naprave s tega območja ?.

26.06.2015 ob 16:53:58 Odgovor Prekliči
2 komentarjev
Stran