8°C

VII. MEDNARODNI JUDO TURNIR - POKAL GUŠTANJ

| |
22.03.2015      7:55

V soboto, 21. marca 2015 je v Ravnah na Koroškem v organizaciji Judo kluba Ravne na Koroškem potekalo tekmovanje v judu - VII. mednarodni judo turnir - Pokal Guštanj za starostne kategorije U12, U14 in U16. Na tekmovanju so nastopili judoisti iz Slovenije, Hrvaške, Srbije, BiH, Slovaške, Italije in Ukrajine. Starostna kategorija U12 je uradna tekma, ki se po koledarju Judo zveze Slovenije točkuje za slovenski pokal. Oplotničani so na tekmovanju nastopili s štiričlansko ekipo in se zopet veselili odličnih rezultatov. V starostni kategoriji U12 so nastopili ŽAN KOSTANJŠEK, URH OGRIZEK in JANEZ KLINČAR. ŽAN KOSTANJŠEK je nastopil v kategoriji +55kg in se po treh prepričljivih ipponih veselil zlate kolajne. URH OGRIZEK je nastopil v kategoriji -32kg, kjer je bilo 5 tekmovalcev in osvojil srebrno kolajno, JANEZ KLIČNAR pa je nastopal v kategoriji -42kg, kjer je bilo 12 tekmovalcev in žal ostal brez uvrstitve.

V starostni kategoriji U16 je nastopala ANDREJA TOMAŽIČ in se po treh zmagah upravičeno veselila zlate kolajne.

Že v začetku aprilu pa oplotničane čakajo nova tekmovanja na katerih bodo merili svoje moči.