DRŽAVNO PRVENSTVO U16: 5 državnih kolajn
DRŽAVNO PRVENSTVO U18: 1 državna kolajna
DRŽAVNO PRVENSTVO U12: 1 državna kolajna
DRŽAVNO PRVENSTVO U10: 3 državne kolajne.

Starostna kategorija U16 je v letu 2015 dokazala, da je v samem vrhu slovenskega juda: V slovenskem pokalu je ANEJ DUKARIČ v kategoriji -60kg osvojil 1. mesto, ALEN VUČINA je v kategoriji -66kg osvojil 1. mesto, ANDREJA TOMAŽIČ je v kategoriji +70kg osvojila 2. mesto, PATRICIJA BRGLEZ je v kategoriji -70kg osvojila 2. mesto, MAJA GRACEJ je v kategoriji -57 kg osvojila 5. mesto, LARISA ČREŠNAR je v kategoriji -63kg osvojila 8. mesto.
Absolutno med mlajšimi kadeti je ALEN VUČINA na 3. mestu točkovanja za slovenski pokal. Mlajše kadetinje absolutno so prav tako na 3. mestu, mlajši kadeti pa so na 4. mestu.
 V letu 2016 mlajši kadeti preidejo v starostno kategorijo kadetov. Udeležili se bodo vseh tekmovanj, ki so na koledarju Judo zveze Slovenije točkovana kot uradna domača in mednarodna tekmovanja.

Sicer v našem klubu delujejo starostne kategorije judo vrtec, U8, U10, U12, U16 in U18. Tudi z mlajšimi skupinami se bomo udeležili le tistih tekmovanj, ki so na koledarju Judo zveze Slovenije. Vsi naši judoisti nastopajo v borbah. Nihče ne nastopa v katah. Vsaka naša kolajna  je zelo cenjena, ker vemo v kakšni močni konkurenci je bila osvojena.

Z letom, ki je za nami smo zelo zadovoljni. Zastavljene cilje smo uresničili. Vsi rezultati kažejo na to, da imamo strokovno ekipo, ki zna delati z otroci ( trenerji za judo, kondicijski trener). Prostega časa je bolj malo. Tako smo tudi med božično novoletnimi prazniki trenirali. Na polno. V času od 26.12.2015 do 29.12.2015 smo se udeležili priprav v Ljutomeru, kjer je nastopilo preko 200 judoistov. Že v nedeljo, 3.1.2016 odpotujemo na Hrvaško, v Split na priprave.
Starostno skupino mlajših dečkov in deklic U12 čaka prvo tekmovanje za slovenski pokal oz. rang lestvico Judo zveze Slovenije že v soboto 9. 1. v Lendavi.
Kadete pa čaka prvo tekmovanje 16. januarja v Slovenski Bistrici.