ČET.

LEA KRANJC IN NIA GANZITTI DRŽAVNI PRVAKINJI V KARATEJU

V nedeljo, 26.11.2016, je Karate zveza Slovenije, v sodelovanju s tehničnim organizatorjem Karate klubom Kozjansko in Obsotelje, v športni dvorani Podčetrtek, organizirala Mladinsko državno prvenstvo v borbah in katah za starostne kategorije do 21 let. Tekmovanja se je udeležilo 410 tekmovalcev iz 52 slovenskih klubov. Naš klub je zastopalo 17 tekmovalcev, ki so se odlično odrezali in osvojili 5 medalj od tega dve zlati, eno srebrno in dve bronasti medalji, kar je zadostovalo za skupno 10 mesto v klubski razvrstitvi
Naslov državne prvakinje je osvojila Lea Krajnc v kategoriji kumite mladinke ter Nia Ganzitti v kategoriji kata ml. kadetinje. Drugo mesto je osvojil Matjaž Hajšek v kategoriji kumite ml. člani. Bronasto medaljo je osvojil Nik Tonkovič v kategoriji kumite dečki ter Noah Ganzitti v kategoriji kata malčki. Državnega prvenstva so se udeležili še naslednji tekmovalci; Barjaktarović Bojan ( kumite mladinci), Gorenšek Tilen in Hlastec Mark ( kata dečki), Gorenšek Vid, Hmelak Tibor, Hlastec Kian in Jelenko Benjamin (kata malčki), Očko Gal (kata najmlajši), Stegne Adrijan in Tomažič Eva (kata dečki in deklice), Hmelak Jaša (kumite dečki) ter Miha Valenčak (kumite ml. kadeti)