Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.03.2017

jasno
Danes bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja, ponekod drugod pa vzhodnik ali jugovzhodnik. Proti večeru bo veter ponehal. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 16, na Primorskem do 19 stopinj C.
0°C | 14°C
torek, 28.03.2017
0°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
4°C | 21°C
četrtek, 30.03.2017
5°C | 18°C
petek, 31.03.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.3.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
14°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

MLADINSKO DRŽAVNO PRVENSTVO - ŠTIRI MEDALJE ......


ŠPORT

| |
01.12.2015      17:42
A A

MLADINSKO DRŽAVNO PRVENSTVO - ŠTIRI MEDALJE IN NASLOV DRŽAVNE PRVAKINJE NIE GANZITTIVid Gorenšek in Anže Lampreht - 3. mesto DP
Vid Gorenšek in Anže Lampreht - 3. mesto DP
Deli:

V soboto, 28. 11. 2015 je Karate zveza Slovenije v sodelovanju s tehničnim organizatorjem Karate klubom Kozjansko in Obsotelje v Športni dvorani Podčetrtek, organizirala Mladinsko državno prvenstvo za leto 2015 v katah in borbah za posameznike v starostnih kategorijah: najmlajši, malčki, ml. in st. dečki, kadeti, mladinci in ml. člani. Na tekmovanju je sodelovalo 329 tekmovalcev iz 47 klubov, ki so opravili 381 nastopov od tega 11 tekmovalcev našega kluba. Med odmorom tekmovanja je Karate zveza Slovenije podelila tudi pokale, za Pokalne zmagovalce v letu 2015.

Najuspešnejša klubska tekmovalka je bila mlajša kadetinja in otroška reprezentantka Nia Ganzitti, ki je osvojila zlato medaljo in tako že drugo leto zapored v katah osvojila naslov državne prvakinje, kar potrjuje njen izreden talent, marljivost in odlično delo klubske trenerke Šefke Golać. Da je Nia letos v Sloveniji absolutno  najboljša, dokazuje še naslov pokalne zmagovalke za leto 2015 v kategoriji kat in naslov pokalne zmagovalke v kategoriji kate in borbe skupaj. Največ oplotniških tekmovalcev je tekmovalo v kategoriji kate najmlajši. Žal se vstop v finale ni izšel nobenemu od njih, zato so se za dve tretji mesti  v prijateljskem vzdušju  pomerili štirje klubski tekmovalci. Po dvobojih sta bronasto medaljo osvojila Vid Gorenšek in Lampreht Anže, Tibor Hmelak in Jelenko Benjamin pa sta se uvrstila na peto in šesto mesto.  Da imamo v klubu pridno in talentirano generacijo najmlajših, potrjuje osvojen pokal Sloveniji v kategoriji kat najmlajši – ekipno in naslov državnih prvakov v isti kategoriji.Ganzitti Noah, Tile Gorenšek in Eva Tomažič so tekmovali v kategoriji kat malčki in malčice. Tako kot lani je tudi letos Noah prikazal odlične kate in na koncu osvojil bronasto medaljo. Eva in Tilen sta na tekmovanju dosegla po eno zmago za medaljo pa jima je zmanjkalo tudi nekaj sreče, ki jo bo zagotovo več na naslednjih tekmah.Ekipo v kategoriji borbe -35 kg je spremljal trener Rok Brbrbe. Nik Tonkovič, Jaša Hmelak in Miha Valenčak, so v navedeni kategoriji prvo leto in še precej nihajo v kvaliteti prikazanih borb, ki na državnem prvenstvu niso bile na nivoju, ki bi zagotovil medaljo. Še najbližje je bil Jaša Hmelak, ki se je v repasažu boril za tretje mesto in izgubil. Glede na mladost in zagnanost na treningih, lahko upravičeno pričakujemo, da jim na naslednjem državnem prvenstvu medalja ne bo ušla.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
GRAJSKA CESTA 10
Tel:041 725 485
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5
27.03.2017
Danes ni dogodkov.
30.03.2017 | Družabni dogodki
Ocenjevanje vin društva Vinogradnikov Oplotnica
01.04.201 | Turizem
Čistilna akcija v Vintgarju
05.04.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica-Izdelava velikonočnih dekoracij
30.03.2017 | Družabni dogodki
Ocenjevanje vin društva Vinogradnikov Oplotnica
01.04.201 | Turizem
Čistilna akcija v Vintgarju
05.04.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica-Izdelava velikonočnih dekoracij

Bodite prvi pri oddaji mnenja.