9. MEDNARODNI POKAL GUŠTANJ

V soboto, 18.2.2017 je Judo klub Ravne na Koroškem organiziral tekmovanje v judu za starostne kategorije U12 in U14. Tekmovanje v starostni kategoriji U12 šteje za uradno tekmovanje za slovenski pokal JZS. Na tekmovanju je nastopilo 291 tekmovalcev iz 38 klubov iz 6 držav.

Judo klub Oplotnica je na tekmovanju nastopil z 9 tekmovalci s starostno skupino U12 in U14.

Za U12 so nastopali:

LUKA REK, ki je pometel z vso konkurenco in prepričljivo osvojil 1. mesto.Nastopal je v kategoriji -46kg, kjer je bilo 6 tekmovalcev.

MAJA MUŠIČ je nastopala v kategoriji -33kg, kjer je bilo 8 tekmovalk. Maja je klonila v finalu in osvojila 2. mesto.

TIMI VIVOD je nastopal v kategoriji -55kg, kjer je bilo 6 tekmovalcev in osvojil 3. mesto.

KLEMEN ZUPANČIČ je nastopal v kategoriji -32kg, kjer je bilo 20 tekmovalcev in pristal na 7. mestu.

ANŽE GLOBOVNIK je nastopal v kategoriji -35kg, kjer je bilo 15 tekmovalcev in končal na 7. mestu.
ANEJ FRANK in SIRC ROK sta nastopala v kategoriji -32kg in tokrat žal ostala brez uvrstitve.

V starostni skupni U14 sta nastopala URH OGRIZEK in ŽAN KOSTANJŠEK.

URH je nastopal v kategoriji -42kg, kjer je bilo 17 tekmovalcev in zanesljivo osvojil zlato kolajno. Prav tako je bil proglašen za najboljšega tekmovalca na tekmovanju.

ŽAN KOSTANJŠEK je nastopal v kategoriji +66kg, kjer so bili 3 tekmovalci. Po eni zmagi in enem porazu je osvojil 2. mesto.

Vsem tekmovalcem in trenerju iskrene čestitke.