Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.04.2017

delno oblačno
Danes bo na Primorskem sončno. Drugod bo spremenljivo oblačno in ponekod bodo občasno še krajevne padavine. Pihal bo veter severnih do vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem do 19 stopinj C.
5°C | 14°C
ponedeljek, 24.04.2017
3°C | 18°C
torek, 25.04.2017
10°C | 22°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 21°C
četrtek, 27.04.2017
7°C | 11°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

10. POKAL OBČINE OPLOTNICA


ŠPORT

| |
26.05.2015      20:38
A A

10. POKAL OBČINE OPLOTNICAPredstavitev karate vrtca
Predstavitev karate vrtca
Deli:

Shotokan karate klub Oplotnica je v okviru občinskega praznika, dne 23.5.2015, organiziral jubilejni karate turnir, 10. Pokal občine Oplotnica. Turnirja, ki je bil letos prvič na koledarju KZS so se udeležili tekmovalci iz 15 slovenskih klubov (KK Kozjansko, WKSA Šentilj, KK G. Radgona, SKK Postojna, DR. za Karate Celje, KK Rogla, KK Loče, KK Trbovlje, KK Rudar Velenje, KK SH. Velenje, ŠD Dinamik Celje, Ichi Ban Laško, KK Ptuj, KK Velenj in SKK Oplotnica). Tekmovalo je 107 tekmovalcev v starosti od 6 do 17 let, v 37 različnih kategorijah in opravilo 179 borb in nastopov. Tekma je potekala brez zapletov in večjih poškodb v kategoriji kat, ekipnih kat ter športnih borb. Pred otvoritvijo turnirja, se je predstavila skupina z najmlajšimi člani SKK Oplotnica »karate vrtec«, ki je s svojim prikazom vaj navdušila in požela aplavz publike. V nadaljevanju je sledilo tekmovanje v katah in ekipnih katah turnir pa se je v popoldanskih urah zaključil s športnimi borbami. Najboljši tekmovalci so prijeli diplome in medalje v mlajših kategorijah pa tudi priročna darila. Prireditev je bila dokumentirana tudi s strani KTV Oplotnica. Na turnirju smo lahko videli nekaj zelo dobrih predstav, vsekakor je bila med njimi odlična izvedba kat s strani otroške reprezentanke Nie Ganzitti, ki je v absolutni kategorji  pričakovano osvojila zlato medaljo. Za Nio, ki je takoj po turnirju odpotovala v Novi Sad, kjer se je v nedeljo  udeležila močnega mednarodnega »Dunav Kup« in zmagala,  bomo naslednji teden vsi stiskali pesti z željo po čim višji uvrstitvi na Balkanskem otroškem prvenstvu v Črni Gori. Izkazalo se je tudi ostalih 14 članov našega kluba, ki so skupno osvojili 30 medalj od tega 5 zlatih, 15 srebrnih in 10 bronastih. Če ne bi prišlo da manjših poškodb v športnih borbah, ki so onemogočile nadaljnje borbe kar treh članov, bi bil izplen medalj še večji. Pokal za najboljši klub turnirja je tako pristal v rokah Oplotnice, drugo mesto je osvojil KK Rudar Velenje in tretje mesto KK Trbovlje.

REZULTATI :

BORBE DEČKI
Noah Ganzitti, 2. mesto
Jaša Hmelak, 2. in 3. mesto
Miha Valenčak, 2. mesto
Andraž Burlak, 2. mesto
Jošt Drobne, 2. mesto
Bojan Bajraktarovič, 2 in 3. mesto

KATE DEČKI
Vid Gorenšek, 2 x 1. mesto
Tibor Hmelak, 2- mesto
Benjamin Jelenko, 3. mesto
Anže Lampreht, 3. mesto
Noah Ganzitti, 2x 2. mesto
Tilen Gorenšek, 3. mesto
Miha Valenčak, 3. mesto
Jaša Hmelak, 3. mesto
Andraž Burlak, 3 x 2. in 1.mesto

KATE DEKLICE
Nia Ganzitti, 1. mesto
Meta Lešnik, 3. mesto
Eva Tomažič, 2 x 2. mesto

KATA EKIPA
Oplotnica 1, 1 in 3 mesto
Oplotnica 2, 2. mesto
Oplotnica 3, 3 mesto
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Oplotnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.04.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.