Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.01.2017

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, predvsem v južni in deloma osrednji Sloveniji bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna, popoldne in zvečer zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-11°C | -1°C
torek, 17.01.2017
-4°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-12°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-14°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-18°C | 0°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 10h
Danes bo na Primorskem sprva pihala zmerna burja, ki se bo popoldne in zvečer krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-11°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Veselili smo se sadov dela


VERSKE

| |
25.11.2014      8:38
A A

Veselili smo se sadov dela


Prav je, da se ob vsem, kar smo vlagali, tudi poveselimo. Doživeli smo povezavo med mizo daritve v cerkvi in mizo po sveti maši. Pri sv. maši se daruje Božji sin, pri mizi zunaj cerkve daje Božji sin, da smo uživali sad dela in sad naših polj.


Bratje Poljanšek
Bratje Poljanšek
Deli:
Prav je bilo, da ob vsej pomoči krajanov na sam dan praznovanja blagoslova obnovljenega zvonika in slike skromno pogostimo vernike in udeležence, ki so pri vseh teh projektih sodelovali. Bratje Poljanšek so nam zaigrali in tudi zunaj naredili slovesnost prijetno, polno... Vse dogajanje skupaj je bilo kot seme, ki je padlo v zemljo in bo rastlo in naslednje leto obrodilo nove sadove.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŽUPNIJA ŠMARTNO OB DRETI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!