Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-4°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-12°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-14°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-18°C | 0°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 16h
Zvečer se bo burja krepila in v sunkih dosegala hitrosti od 100 do 120 km/h. Še nekoliko močnejšo burjo pričakujemo v torek in sredo, ko bo v sunkih dosegala hitrost okoli 140 km/h.
-4°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Na duhovnem taboru 2014


VERSKE

| |
19.08.2014      9:02
A A

Na duhovnem taboru 2014


Zajc klošter in uživanje naravnih ter duhovnih dimenzij. V starem razpadajočem samostanu v Žičah, kjer so menihi stoletja molili, se lahko današnji človek predaja in prejema vse tisto kar ne ponujajo ne v trgovinah, ne na zabavah...


Deli:

Že 20 let se zbirajo različni ljudje in različnih krajev Slovenije na oddihu. Ob štirih delavnicah spoznavajo svoje sposobnosti, skrite talente, gredo sami vase, odkrivajo svoje notranje lepote - tudi težave. Ob tednu miru in v različnih delavnicah: likovna, psihološka, glasbena in svetopisemska, ter sprehodih v naravi udeleženci doživijo tudi (vsaj) drugo plat svojega živlejnja. Ta druga dimenzija ponavadi zaradi skrbi in obveznosti počasi tone v pozabo in ostajajo res zgolj skrbi, obveznosti, tudi žalost.

To razpadajoče zidovje s svojo preteklostjo in mirno naravo omogoča človeku uravnoteženje svojega življenja. omogoča, da nekateri spoznajo svoje skrite zaklade in moči. Po tednu bivanja se resnično polni moči in volje vračajo v zunanji svet z upanjem in veseljem. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
img_0420.jpg
pred 132 tedni
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŽUPNIJA ŠMARTNO OB DRETI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!