Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

jasno
Popoldne bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 1, na Primorskem do 6 stopinj C.
-12°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-12°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-17°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-12°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 13h
Do četrtka zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela v četrtek čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko dosegala hitrost okoli 100 km/h.
-12°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

PD Nazarje v Albaniji


DRUŠTVA

| |
05.08.2015      3:07
A A

PD Nazarje v Albaniji


Albanija je za marsikoga še vedno predvsem država revščine, zaostalosti in totalitarnega režima. Resnica je povsem drugačna. Država se neizmerno hitro razvija, ljudje so prijazni, živijo složno ne glede na različna verska prepričanja. So delovni in podjetni ter na vsakem koraku iščejo priložnost za zaslužek: avtopralnica, bar, bencinski servis so vir prihodka številnim družinam.


Deli:

Planinsko društvo Nazarje je v času od 3. 7. do 11. 7. 2015 odkrivalo Albanijo, za večino nepoznani biser Balkanskega polotoka. Glavni cilj potovanja so bile seveda njene gore.

 

Albanija je država številnih naravnih lepot in drznih gora. Gorski masivi kot so Prokletja in Tomori skrivajo še ogromno vrhov, na katerih je redko stala noga planinca. Obale Jadranskega  in Jonskega morja so pravi magnet za ljubitelje peščenih plaž.

 

Ob pomoči lokalnega vodnika Nika, ki nas je spremljal vseh devet dni potovanja, smo spoznali kar nekaj lepot, skritih večini turistov.

 

To je bilo eno izmed najlepših društvenih potovanj v tujino, za nekatere celo najlepše.

 

Več o potovanju na naši spletni strani pd_nazarje, kjer je tudi povezava na obsežno fotogalerijo Naje Kavčič.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PLANINSKO DRUŠTVO NAZARJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!