Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-16°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-16°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

2. SEJEM RABLJENIH UČBENIKOV


ŠOLSTVO, DRUŠTVA

| |
29.08.2014      8:21
A A

2. SEJEM RABLJENIH UČBENIKOV


V Mladinskem društvu Nazarje letos že drugič organiziramo sejem rabljenih učbenikov za srednje šole in študij!


Deli:

Po končanem izobraževanju se vedno nabere veliko gradiva, ki ga ne potrebujemo več in se nam praši na podstrešjih, lahko pa bi  koristilo mlajšim generacijam. Učbeniki in knjige se iz leta v leto dražijo, kar lahko predstavlja velik finančni zalogaj za starše, zato je pametno če si lahko starejši in mlajši letniki mladih pomagamo med sabo.


Tisti, ki bi  želeli kakšno gradivo kupiti po veliko bolj ugodnih cenah, kot v knjigarnah, se lahko udeležite naših sejmov v mladinskih prostorih v domu kulture Nazarje :

- 30.8. od 15. do 18. ure
- 6.9. od 15. do 18. ure
- 13.9. od 14. do 17. ure.


Vabljeni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MLADINSKO DRUŠTVO NAZARJE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!