Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

delno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
4°C | 17°C
torek, 24.10.2016
8°C | 19°C
sreda, 25.10.2016
14°C | 20°C
četrtek, 26.10.2016
13°C | 16°C
petek, 27.10.2016
6°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Županovo voščilo


OBČINSKE

| |
24.12.2014      17:35
A A

Županovo voščiloDeli:

Spoštovane občanke in občani, cenjeni obiskovalci spletnih strani občine Nazarje!

 

 

Praznični dnevi, ki prihajajo, nas vsako leto še posebej navdihujejo k dobroti in prijaznosti  do ljudi, s katerimi si delimo svoj vsakdan in ki jih srečujemo na naših poteh. V nas je veliko lepih in iskrenih želja po tem, da bi bile osnovne življenjske vrednote dostopne vsem in vsakomur. Mir, zdravje, razumevanje in ne nazadnje materialni pogoji, ki bi bili dostopni vsakemu prebivalcu našega edinstvenega planeta – Zemlje in mu omogočali človeka dostojno življenje.

V teh dneh smo polni upanja, da se bodo naše dobre želje tudi uresničile. Na Občini Nazarje se bomo trudili, da bomo izpolnjevali svoje naloge in zagotavljali čim boljše življenjske in poslovne pogoje za naše prebivalce in tukajšnje gospodarske družbe.

Dovolite mi, da vam v svojem imenu, v imenu občinskega sveta in občinske uprave voščim mirne božične praznike, v prihajajočem letu pa sreče, zdravja in veselja – in čim več izpolnjenega upanja.

 

Župan Občine Nazarje              Občinski svet                                Občinska uprava 

Matej Pečovnik

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!