Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Popoldne bo v vzhodnih krajih zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo oblačno in občasno bo deževalo v zahodni in osrednji Sloveniji, na severu pa do Koroške. Več padavin bo na zahodu. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
2°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 16h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Županovo voščilo


OBČINSKE

| |
24.12.2014      17:35
A A

Županovo voščiloDeli:

Spoštovane občanke in občani, cenjeni obiskovalci spletnih strani občine Nazarje!

 

 

Praznični dnevi, ki prihajajo, nas vsako leto še posebej navdihujejo k dobroti in prijaznosti  do ljudi, s katerimi si delimo svoj vsakdan in ki jih srečujemo na naših poteh. V nas je veliko lepih in iskrenih želja po tem, da bi bile osnovne življenjske vrednote dostopne vsem in vsakomur. Mir, zdravje, razumevanje in ne nazadnje materialni pogoji, ki bi bili dostopni vsakemu prebivalcu našega edinstvenega planeta – Zemlje in mu omogočali človeka dostojno življenje.

V teh dneh smo polni upanja, da se bodo naše dobre želje tudi uresničile. Na Občini Nazarje se bomo trudili, da bomo izpolnjevali svoje naloge in zagotavljali čim boljše življenjske in poslovne pogoje za naše prebivalce in tukajšnje gospodarske družbe.

Dovolite mi, da vam v svojem imenu, v imenu občinskega sveta in občinske uprave voščim mirne božične praznike, v prihajajočem letu pa sreče, zdravja in veselja – in čim več izpolnjenega upanja.

 

Župan Občine Nazarje              Občinski svet                                Občinska uprava 

Matej Pečovnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!