Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 26.05.2017

pretežno jasno
Popoldne bo razmeroma sončno s spremenljivo oblačnostjo. Možna je kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
9°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
6°C | 27°C
ponedeljek, 29.05.2017
9°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prostovoljci na sprejemu pri županu


OBČINSKE

| |
17.12.2015      10:44
A A

Prostovoljci na sprejemu pri županuDeli:

V okviru Društva upokojencev Nazarje že več let uspešno deluje ekipa prostovoljcev, ki sodelujejo v vseslovenskem projektu Starejši za starejše. Ob koncu leta sta zanje župan občine Nazarje Matej Pečovnik in občinska uprava pripravila sprejem.

Kot je povedala koordinatorka projekta Starejši za starejše pri nazarskem društvu upokojencev Zora Štrucl, so tudi letos precej več kot stoodstotno uresničili zadane cilje. Člani se dobivajo na rednih mesečnih sestankih, kjer se med seboj seznanjajo z novicami, potrebami in izzivi s terena. S kakšnimi izrazitimi socialnimi stiskami se glede na to, da večina starejših v občini živi pri svojih bližnjih, ne srečujejo. Kljub temu se nekateri včasih počutijo osamljene in so obiska »svojega« prostovoljca in pogovora z njim zelo veseli.

Župan se je prostovoljcem zahvalil za njihovo prizadevnost, prosti čas, ki ga vlagajo in za razumevanje potreb starih sokrajanov. Kot majhno pozornost jim je poklonil priložnostna darilca, po uradnem delu pa so se zadržali še v sproščenem klepetu. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!