Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Ob morju se bo občasno pojavljala nizka oblačnost. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 12 stopinj C.
-5°C | 10°C
sobota, 10.12.2016
-8°C | 12°C
nedelja, 11.12.2016
-6°C | 11°C
ponedeljek, 12.12.2016
-2°C | 10°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 4°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prostovoljci na sprejemu pri županu


OBČINSKE

| |
17.12.2015      10:44
A A

Prostovoljci na sprejemu pri županuDeli:

V okviru Društva upokojencev Nazarje že več let uspešno deluje ekipa prostovoljcev, ki sodelujejo v vseslovenskem projektu Starejši za starejše. Ob koncu leta sta zanje župan občine Nazarje Matej Pečovnik in občinska uprava pripravila sprejem.

Kot je povedala koordinatorka projekta Starejši za starejše pri nazarskem društvu upokojencev Zora Štrucl, so tudi letos precej več kot stoodstotno uresničili zadane cilje. Člani se dobivajo na rednih mesečnih sestankih, kjer se med seboj seznanjajo z novicami, potrebami in izzivi s terena. S kakšnimi izrazitimi socialnimi stiskami se glede na to, da večina starejših v občini živi pri svojih bližnjih, ne srečujejo. Kljub temu se nekateri včasih počutijo osamljene in so obiska »svojega« prostovoljca in pogovora z njim zelo veseli.

Župan se je prostovoljcem zahvalil za njihovo prizadevnost, prosti čas, ki ga vlagajo in za razumevanje potreb starih sokrajanov. Kot majhno pozornost jim je poklonil priložnostna darilca, po uradnem delu pa so se zadržali še v sproščenem klepetu. 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!