Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
8°C | 19°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
7°C | 11°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
2°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prostovoljci na sprejemu pri županu


OBČINSKE

| |
17.12.2015      10:44
A A

Prostovoljci na sprejemu pri županuDeli:

V okviru Društva upokojencev Nazarje že več let uspešno deluje ekipa prostovoljcev, ki sodelujejo v vseslovenskem projektu Starejši za starejše. Ob koncu leta sta zanje župan občine Nazarje Matej Pečovnik in občinska uprava pripravila sprejem.

Kot je povedala koordinatorka projekta Starejši za starejše pri nazarskem društvu upokojencev Zora Štrucl, so tudi letos precej več kot stoodstotno uresničili zadane cilje. Člani se dobivajo na rednih mesečnih sestankih, kjer se med seboj seznanjajo z novicami, potrebami in izzivi s terena. S kakšnimi izrazitimi socialnimi stiskami se glede na to, da večina starejših v občini živi pri svojih bližnjih, ne srečujejo. Kljub temu se nekateri včasih počutijo osamljene in so obiska »svojega« prostovoljca in pogovora z njim zelo veseli.

Župan se je prostovoljcem zahvalil za njihovo prizadevnost, prosti čas, ki ga vlagajo in za razumevanje potreb starih sokrajanov. Kot majhno pozornost jim je poklonil priložnostna darilca, po uradnem delu pa so se zadržali še v sproščenem klepetu. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!