Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.02.2017

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, ponekod tudi megleno, predvsem na Primorskem in Notranjskem bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. V vzhodni Sloveniji bo še delno jasno. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, v vzhodni Sloveniji do 16 stopinj C.
2°C | 12°C
petek, 24.02.2017
8°C | 9°C
sobota, 25.02.2017
-2°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 10°C
ponedeljek, 27.02.2017
-4°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 23.2.2017 ob 10h
V severovzhodni Sloveniji bo zvečer in v noči na petek pihal okrepljen jugozahodnik s sunki med 70 in 90 km/h.
2°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Predstavitev old school rock glasbene skupine ......


UMETNOST

| |
17.02.2016      22:51
A A

Predstavitev old school rock glasbene skupine Dreta River BandDeli:

Rock zasedba Dreta River Band ima svoj sedež v Nazarjah, ime pa si je nadela po reki Dreti, ki teče skozi kraj.
Člani zasedbe so glasbeniki, ki so že dolga leta predani glasbi v vseh pogledih. Želja po ustvarjanju in nastopanju ter energija, ki jo izžarevajo, jih je združila v Dreta River Band, ki bazira predvsem na starem rocku, na repertoarju pa se najdejo tudi skladbe novejšega datuma.


Old school rock glasbena skupina iz Nazarij - Dreta River Band, deluje že dobro leto, so se pa, zaradi različnih dejavnikov med tem časom, nekateri člani menjali. Ostali so tisti, ki verjamejo, da lahko s trdim delom, vztrajnostjo in iskrenostjo, glasba oživi in zaživi. To bodo sedanji člani kmalu dokazali z dvema avtorskima skladbama, kateri zadnje mesece pridno vadijo. Zaupal jim ju je Aleš Štorman, nekoč prvi glas in avtor pesmi Neron-ov, za kar se mu zahvaljujemo.

Člani Dreta River Band-a so naslednji:

- Joco Dreta RiverBand - Joco Škorjanc; bobni
- Željko Grgić - vokal, kitara
- Boris Laštro - kitara
- Stanislav Bojnec - bas kitara, back vokali

Joco Škorjanc je tudi vodja skupine Dreta River Band a delajo po načelu - vsi smo enakopravni. Na bas kitari je v veliko pomoč Stanislav Bojnec, ki je veliko pripomogel, da se stvari odvijajo v pravi smeri. Prav tako Željko Grgić s svojim vokalom in Boris Laštro, ki skrbi za širino glasbe.

Dreta River Band
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.