Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

delno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Popoldne bodo v notranjosti Slovenije krajevne plohe. Na Primorskem bo pihala šibka burja, drugod veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 16, na Primorskem do okoli 18 stopinj C.
3°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
0°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
3°C | 22°C
torek, 02.05.2017
5°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Predstavitev old school rock glasbene skupine ......


UMETNOST

| |
17.02.2016      22:51
A A

Predstavitev old school rock glasbene skupine Dreta River BandDeli:

Rock zasedba Dreta River Band ima svoj sedež v Nazarjah, ime pa si je nadela po reki Dreti, ki teče skozi kraj.
Člani zasedbe so glasbeniki, ki so že dolga leta predani glasbi v vseh pogledih. Želja po ustvarjanju in nastopanju ter energija, ki jo izžarevajo, jih je združila v Dreta River Band, ki bazira predvsem na starem rocku, na repertoarju pa se najdejo tudi skladbe novejšega datuma.


Old school rock glasbena skupina iz Nazarij - Dreta River Band, deluje že dobro leto, so se pa, zaradi različnih dejavnikov med tem časom, nekateri člani menjali. Ostali so tisti, ki verjamejo, da lahko s trdim delom, vztrajnostjo in iskrenostjo, glasba oživi in zaživi. To bodo sedanji člani kmalu dokazali z dvema avtorskima skladbama, kateri zadnje mesece pridno vadijo. Zaupal jim ju je Aleš Štorman, nekoč prvi glas in avtor pesmi Neron-ov, za kar se mu zahvaljujemo.

Člani Dreta River Band-a so naslednji:

- Joco Dreta RiverBand - Joco Škorjanc; bobni
- Željko Grgić - vokal, kitara
- Boris Laštro - kitara
- Stanislav Bojnec - bas kitara, back vokali

Joco Škorjanc je tudi vodja skupine Dreta River Band a delajo po načelu - vsi smo enakopravni. Na bas kitari je v veliko pomoč Stanislav Bojnec, ki je veliko pripomogel, da se stvari odvijajo v pravi smeri. Prav tako Željko Grgić s svojim vokalom in Boris Laštro, ki skrbi za širino glasbe.

Dreta River Band
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!