Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.02.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo povečini pretežno oblačno, ponekod na Primorskem tudi megleno, le na severovzhodu bo sprva še delno jasno. V zahodni polovici države se bodo pričele pojavljati padavine, drugod bo sprva še povečini suho. Jugozahodni veter se bo potopoma polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 11 stopinj C.
2°C | 8°C
sobota, 25.02.2017
-2°C | 9°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 8°C
ponedeljek, 27.02.2017
-3°C | 13°C
torek, 28.02.2017
1°C | 10°C
Opozorila
Četrtek, 23.2.2017 ob 19h
V severovzhodni Sloveniji bo zvečer in v noči na petek pihal okrepljen jugozahodnik s sunki med 70 in 90 km/h.
2°C
8°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NAMIZNI TENIS-NAŠI BRONASTI


ŠPORT

| |
04.11.2013      8:40
A A

NAMIZNI TENIS-NAŠI BRONASTI


Po evropskem srebru še bron na svetovnem kadetskem pokalu.


Deli:

Na OTOČCU je od 26.10-3.11.2013 potekal ITTF WORLD CADET CHALLENGER (Svetovni kadetski pokal). Turnir najboljših reprezentnc vseh kontinentov na svetu v namiznem tenisu. Za vsak kontinent lahko nastopajo le štirje najboljši igralci različnih držav, med njimi je tudi reprezentanca SLOVENIJE.

Ponovno smo lahko ponosni na naše igralce z Mute, ki zastopajo reprezentanco Slovenije.Od osmih igralcev reprezentance so kar trije iz našega kluba- NTK Muta: TILEN CVETKO, GAJA PARADIŽ in NIKA NAGLIČ pod vodstvom trenerja MATEJA PETARJA

Ekipa kadetov je presenetila že na evropskem prvenstvu z osvojeno srebrno medaljo in ji na tem SVETOVNEM POKALU dodala še bronasto! Glavni joker naše reprezentance je bil naš Tilen, ki je v odločilni tekmi za preboj v polfinale premagal 23. igralca na svetovni lestvici Američana Chordi Kunala in poleg odličnega Jorgiča našo reprezentanco popeljal do BRONASTE medalje.

Tudi dekleta niso razočarala in so z nekaj pomembnimi zmagami osvojila 6.mesto. Gaja Paradiž in Tamara Pavčnik sta se med dvojicami uvrstili med osem najboljših, kakor tudi kadetska dvojica Jorgič-Pavlin.

V posamični konkurenci je znova blestel Jorgič ki je na Otočcu, kakor tudi vsi  naši ostali igralci igral odlično.

Jorgič Darko je zasedel vrhunsko 5.mesto, Pavlin Erik 12.,TILEN CVETKO je bil 21.(s tem da sta z Petrom od vseh eno leto mlajša in je rezultat še toliko več vreden), 23. mesto pa je zasedel Hribar Peter.

Odlična so bila tudi dekleta.Tamara Pavčnik je bila 17.,GAJA PARADIŽ 21., Katrina Sterchi 22., NIKA NAGLIČ pa 26.

V pripetih fotografijah si oglejte nekaj utrinkov s tega svetovnega pokala.

 

Vsem izjemnim mladim športnikom iskrene čestitke.

 

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 24 25 26 27 28 1 2 3 4 5
24.02.201 | Šport
22.Grnjakov memorialni turnir
24.02.201 | Šport
22.Grnjakov memorialni turnir

Bodite prvi pri oddaji mnenja.