Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.03.2017

jasno
Zvečer in ponoči bo jasno. Šibka burja na Primorskem bo večinoma ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 0, ob morju ter deloma v Vipavski dolini od 0 do 4 stopinje C.
-2°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
0°C | 22°C
četrtek, 30.03.2017
3°C | 20°C
petek, 31.03.2017
5°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.3.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

DOBRODELNA AKCIJA- DROPTINICA


PROSTOVOLJSTVO

| |
14.10.2014      10:52
A A

DOBRODELNA AKCIJA- DROPTINICADeli:

Krajevna organizacija Rdečega križa Muta vas vabi v soboto, 18.10.2014, da se ustavite na njihovi stojnici pred prodajalno TUŠ, kjer bodo med 8.00 in 12.00 skupaj z otroki OŠ Muta v okviru akcije Drobtinica, zbirali prostovoljne prispevke za kritje toplih obrokov socialno ogroženih otrok v OŠ Muta.

Zbrani prostovoljni prispevki bodo v celoti namenjeni izključno plačilu toplih obrokov za socialno ogrožene šoloobvezne otroke OŠ Muta. Drobtinica je zasnovana tako, da prostovoljci Rdečega križa skupaj z osnovnošolci šole, kateri bodo zbrana sredstva namenjena, na stojnicah menjajo pekovske in druge prehrambne izdelke za prostovoljne prispevke. Drobtinica pa ni le zbiranje prostovoljnih prispevkov, ampak je namenjena tudi osveščanju širše javnost glede vse bolj pereče problematike nezadostne in/ali nepravilne prehrane naših najmlajših - osnovnošolcev ter vzpodbuja čut za solidarnost s tistimi, ki so se znašli v stiski. Povezana je tudi s svetovnim dnevom hrane, ki je 16. oktobra. Tako smo tudi mi izbrali datum za našo kampanjo okoli tega dneva.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.