Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo razmeroma sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Tu in tam ni povsem izključena kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 stopinj.
9°C | 19°C
petek, 26.05.2017
7°C | 22°C
sobota, 27.05.2017
9°C | 23°C
nedelja, 28.05.2017
7°C | 25°C
ponedeljek, 29.05.2017
9°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

ODPRTA VRATA- KOMUNALNI PRISPEVEK


OBVESTILA

| |
19.02.2015      13:33
1
A A

ODPRTA VRATA- KOMUNALNI PRISPEVEKDeli:

Spoštovane občanke in občani, vljudno vabljeni na predstavitev tematike KOMUNALNI PRISPEVEK ZA KANALIZACIJO V OBČINI MUTA, ki bo v sredo, 25. 2. 2015, ob 15. 00 uri na sedežu Občine Muta. Predstavljen vam bo izračun komunalnega prispevka s praktičnimi primeri.

Vljudno vabljeni!

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Miroslav Mohorko
Miroslav Mohorko Se strinjam0 Se ne strinjam0
Komentiral bi višino komunalnega prispevka, ki ga je župan predstavil na eni od prejšnji sej občinskega sveta.
Moje mnenje je, da je znatno previsok, saj ga marsikdo ne bo mogel plačati.
V sosednji občini je župan pred volitvami navedel viši no 500 eurov po gospodinjstvu, kar bi bilo realno.
Upravičeno se sprašujemo,kdo je zakrivil ,da so stroški projekta tako narasli.Moje mnenje je, da je veliko krivde na občinski upravi, ki bi morala nadzirati dela kot dober gospodar, vendar tega dela ni opravila.
Zato smatram, da se moramo občani povezati v civilno iniciativo ter od občinske uprave zahtevati pojasnila kdo je največji krivec za tako visoke stroške.Vsekakor bo potrebno najti krivcce na tak ali drugačen način ter od njih zahtevati vračilo dela škode, ki je nastala zaradi malomarnega ali škodljivega delovanja.
Mohorko

24.02.2015 ob 17:03:50 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
StranBodite prvi pri oddaji mnenja.