Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo, občasno pretežno oblačno. Predvsem sredi dneva in popoldne se bodo pojavljale krajevne plohe in posamezne nevihte, kakšna lahko tudi še pozno zvečer ali ponoči. Ponekod bo pihal veter severnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 21 do 25, na Primorskem do 27 stopinj C.
13°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
9°C | 20°C
petek, 26.05.2017
8°C | 21°C
sobota, 27.05.2017
10°C | 23°C
nedelja, 28.05.2017
6°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 24.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

PREDAJA OBČINSKEGA PRIZNANJA G. OTU PEČOLARJU...


OBČINSKE

| |
29.07.2015      13:00
A A

PREDAJA OBČINSKEGA PRIZNANJA G. OTU PEČOLARJUDeli:

Občina Muta je v mesecu juniju 2015 praznovala svoj 21. občinski praznik, na katerem je podeljevala tudi priznanja najzaslužnejšim občanom in drugim institucijam v letu 2015. Letošnji nagrajenci so bili:

- Jožica Ulbl- pisno priznanje župana Občine Muta

- Oto Pečolar- Pisno priznanje Občine Muta

- Jože Berginc- Bronasti grb Občine Muta

- Marjana Jerčič- Srebrni grb Občine Muta

- Abrasiv Muta d.o.o.- Zlati grb Občine Muta.

Vsem prejemnikom so se občinska priznanja podelila na slavnostni seji, ki je bila 18. junija 2015, razen g. Otu Pečolarju, ki je bil tisti dan zadržan. Župan g. Mirko Vošner je priznanje g. Pečolarju predal danes 29.7.2015, na katerem je bil prisoten tudi predlagatelj - podžupan g. Rudi Koležnik. Priznanje, ki ga je prejel, je utemeljeno z naslednjimi dejstvi- objavljamo nekaj povzetkov: ' G. Oto Pečolar zelo skrbno in vestno skrbi za urejenost kraja Gortina, velikokrat sam priskoči na pomoč pri raznih delih, prav tako je urejanje kraja tudi finančno in materialno podprl. Rad pomaga društvom in drugim posameznikom.' 

Župan se je g. Pečolarju iskreno zahvalil za pomoč z upanjem, da bi imel čim več zgledov. Zahvala pa gre tudi njegovi ženi ge. Slavici Pečolar,  ki dela vedno podpira in tudi pomaga.

Objavljamo nekaj utrinkov.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.