Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-15°C | 2°C
ponedeljek, 23.01.2017
-9°C | 2°C
torek, 24.01.2017
-10°C | 1°C
sreda, 25.01.2017
-10°C | 0°C
četrtek, 26.01.2017
-8°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-15°C
2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

OBREZOVANJE DREVES NA ŠOLSKI ULICI


OBČINSKE

| |
23.07.2015      10:55
A A

OBREZOVANJE DREVES NA ŠOLSKI ULICIDeli:

Pod strokovnim vodstvom podjetja Drevesnica Omorika d.o.o. so se obrezale krošnje dreves na Šolski ulici. Drevesa so bila že kar nekaj časa precej razvejana in hkrati nevarna za bližnje objekte, zato se je župan  g. Mirko Vošner odločil za ukrep obreza teh dreves. Ulica je dobila s tem posegom tudi lepši in bolj urejen videz. Pri čiščenju ulice so se zelo hitro odzvali tudi najbližji sosedje in pomagali pri odstranitvi vej ter ostalega, za kar se jim najlepše zahvaljujemo. Objavljamo nekaj utrinkov.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.