Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči se bo zjasnilo. Po nižinah v notranjosti Slovenije bo nastala megla. Šibka burja na Primorskem bo ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 3, v alpskih dolinah do -4, ob morju okoli 8 stopinj C.
3°C | 11°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 13°C
ponedeljek, 24.10.2016
2°C | 16°C
torek, 25.10.2016
4°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
11°C | 13°C
Opozorila
Petek, 21.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
11°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

JAVNA TRIBUNA - ZAČETEK POSTOPKA NOVE ......


OBČINSKE, KMETIJSTVO

| |
17.01.2013      10:54
A A

JAVNA TRIBUNA - ZAČETEK POSTOPKA NOVE PROSTORSKE UREDITVE V OBČINI MUTA (OPN)Deli:

V sredo 16.1.2013 je v poslovnih prostorih  Občine Muta potekala prva Javna tribuna na temo NOVEGA PROSTORSKEGA NAČRTOVANJA-  natančneje postopek sprejema OBČINSKEGA PROSTORSKEGA NAČRTA. To je nekako prvi korak v tem zahtevnem in dolgotrajnem procesu. Na javno tribuno smo povabili večja podjetja, javne zavode, gostince, turistične kmetije, društva  in predstavnike drugih organizacij, ki so aktivni v Občini Muta. Podjetje Ibis d.o.o. in Zavita d.o.o. sta v uvodu predstvila dokument OPN  in pozvala udeležence k javni razpravi. Kljub majhnemu številu udeležencev, se je razvilo zanimivo in konstruktivno razmišljanje vseh sodelujočih.

Naslednji korak v tem projektu je -  poziv  javnosti, da bodo lahko podajali svoje individualne poredloge. Uprava občine bo pozvala preko medijev vse občane, ki bi želeli podati svoje predloge na temo prostorskega načrtovanja, zato že sedaj vabimo k sodelovanju. 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.