Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.02.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo deloma jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 15 stopinj C.
2°C | 14°C
torek, 28.02.2017
2°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 14°C
četrtek, 02.03.2017
-1°C | 15°C
petek, 03.03.2017
0°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.2.2017 ob 16h
V noči na torek in v torek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
2°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Odprte prijave za mali maratom


ŠPORT, DOGODKI

| |
26.03.2015      15:19
A A

Odprte prijave za mali maratomPrizor iz lanskega maratona. Foto: Rok Rakun
Prizor iz lanskega maratona. Foto: Rok Rakun
Deli:

Športno duštvo Mozirje je pričelo sprejemati prijave na Mali maraton Mozirja, ki bo letos potekal že 6. leto zapored in je najbolj množična športno-rekreativno prireditev regiji.

 

Mali maraton Mozirja se bo letos odvijal v soboto,13. junija 2015, start pa bo tokrat nekoliko prej in sicer ob 17:00. Izbirali boste lahko med tremi tekmovalnimi trasami - malim maratonom na 21 km, rekreacijskim tekom na 11 km in tekom na 6 km, število tekačev pa je letos omejeno na 630. Malčki se bodo na otroškem teku Bimbo na 200 m, za katerega letos razpisujemo 70 mest, v dir pognali pol ure prej, ob 16:30.

Na maraton se lahko prijavite na štiri načine. Elektronsko se lahko prijavite bodisi preko našespletne aplikacije bodisi preko elektronske pošte mm.prijava@gmail.com. Lahko pa se prijavite tudi v trgovini Beli zajec na Prihovi v Nazarjah ter trafiki Cesar Sport v Mozirju, ali pa kar preko navadne pošte. Za prijavo dveh ali več tekačev hkrati uporabite skupinsko prijavnico, ki je v primeru desetih ali več tekačev tudi cenovno ugodnejša.

 

Vsakega tekača bodo nagradili z darilno vrečko, na trasi in na cilju pa bodo nameščene stojnice, kjer se boste lahko okrepčali s pijačo in prigrizki. Za ostale informacije o prijavninah, vračilu prijavnine, odjavi, menjavi tekmovalnih kategorij in drugih določilih vas vabimo, da si preberete razpis, ki je dostopen na naslednji povezavi: RAZPIS.

 

V društvu opozarjajo, da je število prijav omejeno, zato pohitite in si zagotovite svoje mesto (in svojo ribjo poslastico) na 6. Malem maratonu Mozirja! Prijeten in energije poln vstop v pomlad vam želi Športno društvo Mozirje.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mozirje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 27 28 1 2 3 4 5 6 7 8
27.02.2017
Danes ni dogodkov.
02.03.2017 | Umetnost
Odprtje razstave Marjane Verbuč
02.03.2017 | Umetnost
Odprtje razstave Marjane Verbuč

Bodite prvi pri oddaji mnenja.