Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

delno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
4°C | 17°C
torek, 24.10.2016
8°C | 18°C
sreda, 25.10.2016
12°C | 22°C
četrtek, 26.10.2016
12°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Eden največjih slovenskih turnirjev v odbojki ......


ŠPORT

| |
24.07.2014      8:01
A A

Eden največjih slovenskih turnirjev v odbojki na mivki za člane končan


Z 20 moških in 14 ženskih ekip ostaja že 15. Oaza Mozirje Open tudi letos eden največji turnirjev v odbojki na mivki v Sloveniji. Kljub svetovnemu nogometnemu prvenstvu se je zbralo veliko ljubiteljev odbojke skozi vse tri dni.


Domačin Urh
Domačin Urh
Deli:

Letošnji prva nosilka turnirja ekipa Kontrec/Crnjac iz Koroške je začeli odlično, a je v 3. krogu morala priznati premoč reprezentantki Skarlovnik/Pešič. V nadaljevanju sta premagali hrvaški reprezentantki Vernier/Roško, a nato znova priznali premoč tokrat presenečenju letošnjega turnirja v Mozirju komaj 19-letni Lovšin/Jančar, ki trenirata pod vodstvom slovenske legende v odbojki na mivki Jasminom Čuturičem. V polfinalu sta zaigrale Gec/Turk (Turkova tudi letošnja preprezentantka) proti Skarlovnik/Pešič in Lovšin/Jančar proti Crnjac/Kontrec.

 

Zaradi poškodbe gležnja Turkove boj za 3. mesto pri ženskah ni bil odigran in tako sta 3. mesto osvojile Crnjac/Kontrec, v finale pa sta se uvrstile Skarlovnik/Pešič in Lovšin/Jančar. Izkušnje so tokrat zmagale proti mladosti v tretjem setu.Zmage se veselita Ana Skarlovnik in Jelena Pešič, ki se je tako zelo uspešno 

vrnila na mivko, Ana pa je ponovila uspeh svoje sestre Urške, ki je pred leti zmagala v Mozirju.

 

Lanskoletni zmagovalec Nejc Zemljak tokrat ne brani prvo mesto z Janom Pokeršnikom, saj le-ta uspešno igra s slovensko rezrepentanco v Evropski ligi, ampak je prišel z Vajglom. A v polfinalu sta ju pričakala brata Vrhunc in v eni najlepših ter najbolj napetih tekem turnirja priznala v tretjem setu premoč.Na drugi strani sta Bahč in Boženk suvereno prišla do svojega drugega finala v Mozirju ter v polfinalu premagala ekipo Vidmar/Drobnič. Za 3. mesto sta tako igrali ekipi Zemljak/Vrabl in Vidmar/Drobnič. Nejc Zemljak se je tokrat moral zadovoljiti s 3. mestom v Mozirju.Tudi brata Vrhunc predstavljata nadarjen mladi rod, prihajata pa iz Šempetra iz Savinjske doline. Zmaga gre letos na Koroško: Bahč in Boženk prvič v karieri prva v Mozirju.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mozirje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
23.10.2016 | Kultura
Jonas.
22.10.2016 | Kultura
POROČIL SE BOM S SVOJO ŽENO - komedija
23.10.2016 | Kultura
Jonas.
27.10.2016 | Kultura
Predstavitev monografje Milan Kučan, prvi predsednik

Bodite prvi pri oddaji mnenja.