Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-13°C | 2°C
ponedeljek, 23.01.2017
-8°C | 1°C
torek, 24.01.2017
-9°C | -2°C
sreda, 25.01.2017
-14°C | 1°C
četrtek, 26.01.2017
-10°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-13°C
2°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

VELIKONOČNI KONCERT GODBE ZGORNJE SAVINJSKE ......


DRUŠTVA, UMETNOST

| |
20.04.2015      21:24
A A

VELIKONOČNI KONCERT GODBE ZGORNJE SAVINJSKE DOLINEDeli:

Velika noč niso samo barvno in pisano okrašena jajčka, hren, meso ter obdarovanja, kot jih dandanes poznamo. Velika noč je praznik veselja in upanja; je največji in najstarejši krščanski praznik ob katerem se kristjani spominjamo Kristusovega vstajenja. Zato smo z godbo ob tem prazniku pripravili velikonočni koncert v Novi Štifti, v cerkvi Marije Zvezde.
  Na velikonočni ponedeljek, 6. 4., smo z pevskim zborom Sinaj iz Mozirja izpeljali odličen koncert ter tako skupaj z obiskovalci praznovali ta dan. Spremljala nas je tudi Ksenija Štiglic na klavirju, ki je učenka glasbene šole Nazarje ter solist Miklavž Pintar na trobenti.
 Z koncertom smo seveda zelo zadovoljni, v tem letu pa nas čaka še kar nekaj projektov, za katere že ponovno pridno vadimo.

 

Katja Naraločnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KD GODBA ZGORNJE SAVINJSKE DOLINE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!