Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-10°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-16°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 2°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-10°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Prihaja letni koncert Godbe


KULTURA, DOGODKI

| |
09.01.2014      16:11
A A

Prihaja letni koncert GodbeDeli:

Tudi letos se bo predstavila Godba Zgornje Savinjske doline z letnim koncertom. Godbi boste lahko prisluhnili v soboto, 18. 1. 2014, ob 19. uri v Športni dvorani Mozirje. Godba bo nastopila pod tkatirko dirigenta Tomaža Podlesnika, posebni gostje pa bodo Oktet Žetev.

 

Godba se bo predstavila z klasičnimi deli za pihalne orkestra, kakor tudi z znanimi melodijami slovanskih in tujih avtorjev. Dirigent: Tomaž Podlesnik Gostje večera so Oktete Žetev iz Luč ob Savinji.

 

Predprodaja vstopnic(7€): Knjižnica Mozirje, ZKZ trgovine Gornji Grad, Ljubno – Plac Ter Luče, Center Rinka Solčava  na dan koncerta pri blagajni Športne dvorane Mozirje (10€), otroci do 12. Leta starosti prost vstop
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mozirje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!